Романчук виграв золото на етапі Кубка світу з плавання

Саша Шевченко 29 жовтня 2016, 19:20
  • Microsoft незвичним способом увіковічнив Windows 95

Microsoft незвичним способом увіковічнив Windows 95

Сьогодні, 29 жовтня, в Гонконгу пройшов девятий етап Кубка світу з плавання. Українець Михайло Романчук став переможцем на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Новину повідомляє «Преса України».

Михайло Романчук подолав дистанцію за 3 хвилини 40,18 секунди. Друге місце із відставанням у 0,27 секунди завоював Петер Бернек з Угорщини. Третім фінішував Джеймс Гай з Великобританії - 3.42,89.

Для українського спортсмена це була п’ята перемога поспіль на етапах Кубку світу. Раніше він завоював по дві медалі на змаганнях в Сінгапурі і Токіо.

Також, бронзу на 50-метрівці завоювала українка Дарина Зевіна. Вона пройшла дистанцію із результатом 27.08 секунди, пропустивши вперед лише олімпійську чемпіонку Катінку Хоссу (26.40) та спортсменку із Австралії Емілі Сібом (26.68).

Нагадаємо,  раніше мешканець міста Рівне, 19-річний Михайло Романчук виборов золоту медаль на міжнародному турнірі з плавання «Золотий тур», який відбувся у Франції.