Шевченко розповів, чого не вистачило для перемоги над Туреччиною

Володя Костик 07 жовтня 2016, 03:18

Головний тренер української збірної з футболу Андрій Шевченко заявив, що його підопічні показали хороший футбол під час гри з турецькою збірною.

Про це він заявив під час післяматчевої прес-конференції, новину передає "Преса України".

Тренер "жовто-синіх" зазначив, що українським футболістам не вистачило сил утримати перемогу в Туреччині, а також додав, що ключовим моментом у матчі був пропущений м'яч від Туреччини в самому кінці першого тайму.

"Турки провалили перший тайм, але сконцентрувалися у другому. Треба бути завжди на 100% сконцентрованими. Якби ми не пропустили перший м'яч і пішли на перерву з рахунком 2:0, то турки могли б повісити голову. А так вони піднялися і забили нам зі спірного пенальті", - сказав Шевченко.

Він сказав, що у його команди є і слабкі сторони, але це з часом можна буде підтягнути. Також тренер української збірної додав, що гра його команди задовольняє, принаймні команда не грала у футбол "бий-біжи".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збірна України не змогла втримати перемогу у Туреччині, виграючи по ходу гри 0:2.