• Путін про Мінські угоди: Подобається не подобається - терпи моя красуня
  • Письменник прокоментував озвучені потенційні жертви Україи в разі війни

Баскетболісти збірної України на виїзді перемогли Болгарію

Саша Шевченко 10 вересня 2016, 21:16

Сьогодні, 10 вересня, у рамках кваліфікації до Євробаскету-2017 збірна України провела гру із збірною Болгарії. Українці в гостях здобули перемогу із рахунком 72:67.

Новину повідомляє «Преса України».

Старт поєдинку, в болгарському місті Ботевград, активніше розпочали господарі майданчику, які захопили ініціативу та довгий час вели у рахунку. Проте, ривок збірної України наприкінці другої чверті дозволив піти на перерву українцям у ролі лідера 35:29.

Вдало для «жовто-блакитних» розпочалась друга половина, українці довгий час випереджали своїх суперників. Однак у середині заключної чверті господарі паркету скоротили відставання до трьох очок. Проте, ряд промахів в кінцівці не дозволив їм наблизитися до українців 72:67 (16:18, 19:11, 20:15, 17:23).

Збірна України одержала важливу перемогу і забезпечила собі, як мінімум друге місце у групі. Українські баскетболісти проведуть ще два матчі – 14 вересня у Вільнюсі з Косово, а 16 вересня у Києві із Словенією.

Нагадаємо, Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) дискваліфікувала збірну Росії і заборонила їй приймати участь у Євробаскеті-2017. Дане рішення пов’язане із участю російських клубів у Євролізі та Кубку Європи.