«Динамо» не змогло обіграти «Шахтар» в українському дербі (ВІДЕО)

Саша Шевченко 10 вересня 2016, 00:11
  • Син Гонтаревої з шиком відгуляв день народження

Син Гонтаревої з шиком відгуляв день народження

Вчора, 9 вересня, у матчі 7 туру Чемпіонату України з футболу донецький «Шахтар» у Харкові приймав київське «Динамо». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Новину повідомляє «Преса України».

Матч активніше розпочали кияни. Перший м’яч у грі забив Олег Гусєв, який на 24-й хвилині з пенальті пробив П’ятова. Одинадцятиметровий був призначений за порушення правил капітаном «Шахтаря» Даріо Срни проти Євгена Макаренка.

У другому таймі «гірники» повністю перехопили ініціативу і за 15 хв до кінця зустрічі змогли зрівняти рахунок. Після навісу із правого флангу Дентіньо пробив головою і м'яч від газону опинився у воротах.

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров зазначив, що це була тяжка, але цікава гра. Він вважає, що нічия є справедливим результатом матчу.

«Була складна, цікава для всіх гра. Радий, що в Харкові зібрався повний стадіон і підтримував «Шахтар». Думаю, це додало впевненості їх команді. У перші 15 хвилин ми грали здорово і створювали моменти. Але коли забили м'яч, то злякалися, що виграємо. У таких матчах важливо, щоб була команда, всі оборонялися і контратакували. Думаю, нічия – справедливий результатат», – підсумував тренер киян.

Тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека в свою чергу залишився незадоволеним результатом матчу. Він зазначив, що його команда була кращою на полі і повинна була вигравати.

«Якщо говорити про гру, то я з упевненістю можу говорити про те, що ми були краще і мали виграти. Ми йшли вперед, створювали моменти. Подивіться, у другому таймі суперник нічого не створив в атаці. Це був видовищний матч, який ми повинні були виграти. У той же час хочу підкреслити, що сьогодні ми зустрілися з хорошою, сильної і якісної командою. Моя критика на адресу суддівства ніяк не пов'язана з «Динамо». Бажаю цій команді удачі в Лізі чемпіонів і буду вболівати за них», – розповів Фонсека.

Нагадаємо, київське «Динамо» дізналось суперників у групі Ліги Чемпіонів. Чемпіони України зіграють із «Бенфікою», «Наполі» та «Бешикташем».