• Тут щось не так – Ілон Маск пройшов 4 тести на коронавірус

Українська спортсменка отримала російське громадянство

Елена Ясиновская 01 вересня 2016, 20:20
1

Уродженка Донецької області, чотириразова чемпіонка світу з міжнародних шашок Дарина Ткаченко отримала російське громадянство.  У Москву Ткаченко переїхала ще у 2015 році. Відтепер на змаганнях Ткаченко виступатиме під російським триколором. Про це йдеться в указі президента Росії Володимира Путіна на інтернет-порталі правової інформації.

Новину передає «Преса України».

У 2016 році Ткаченко під російським прапором виграла світову першість з турецьким шашок. 32-річна спортсменка двічі перемагала на чемпіонатах Європи з міжнародних шашок і в континентальній першості з міжнародних шашок серед жінок у бліц-програмі.

Як відомо, 32-річна спортсменка двічі перемагала на чемпіонатах Європи з міжнародних шашок і в континентальній першості з міжнародних шашок серед жінок в бліц-програмі.

Нагадаємо, перша в історії України чемпіонка світу з сумо Ольга Давидко прийняла громадянство Росії.