• Стало відомо, як українці розмитнюватимуть «євробляхи»
  • Колишній топ-менеджер ПриватБанку відправлений під арешт із 52 млн грн застави

Євро-2016: Словаччина розібралася з росіянами з рахунком 2:1 (ВІДЕО)

Володя Костик 15 червня 2016, 18:27

Збірна Словаччини в рамках Чемпіонату Європи з футболу - 2016, у другому турі групи B обіграла збірну Росії з рахунком 2:1.

Гра відбулася у французькому місті Лілль на стадіоні "П'єр Моруа", новину передає "Преса України".

З перших хвилин гри російські футболісти провели кілька атак на ворота суперника, які нічим для росіян не закінчилися. До середини тайму словацькі футболісти почали потроху вирівнювати гру і провели кілька прекрасних атак, одна з яких завершилася взяттям воріт. На 32-й хвилині Марек Хамшик зробив відмінну передачу в штрафний майданчик на Володимира Вайсса, який прибрав на замаху двох захисників і точно пробив у дальній нижній кут - 1:0.

Словаки продовжували нагнітати ситуацію біля воріт росіян, за що були винагороджені під самий кінець першого тайму. На 45-й хвилині підопічні Козака розіграли корнер, Марек Хамшик отримав м'яч, прибрав під себе захисника і пробив у дальній кут. М'яч вдарився в штангу і влетів у протилежний кут воріт - 2:0.

У другій половині гри росіяни намагалися перехопити ініціативу, але словакам вдавалося постійно заспокоювати темп гри, що грало їм на руку. Тим не менш росіяни продовжили атакувати і на 79-й хвилині їм вдалося скоротити рахунок. Роман Широков здорово обігрався з Олегом Шатовым, останній зробив блискучу передачу в центр штрафного, де Денис Глушаков головою увігнав круглого в дальній нижній кут - 2:1.

У час, що залишився матчу російська збірна намагалася зрівняти рахунок і кілька разів була близька до цього, але забити так і не вдалося. Таким чином збірна Словаччини здобуває першу перемогу на Чемпіонаті Європи - 2016.

Лілль. "П'єр Моруа". Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія). Росія - Словаччина 1:2.

Голи: Глушаков 80 - Вайсс 32, Хамшик 45

Росія: Акінфєєв, Дзюба, Щенніков, Шатов, Березуцький, Головін (Мамаєв 46), Смолов, Кокорін (Широков 76), Нойштедтер (Глушаков 46), Ігнашевич, Смольников

Словаччина: Козачик, Печовски, Мак (Дюріш 80), Куцка, Хамшик, Губочан, Дуда (Німець 67), Вайсс (Швенто 72), Дюріца, Шкртел, Пекарік

Попередження: Дюріца 46

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в мережі з'явилися докази того, що російські вболівальники спеціально готувалися до бійні, яку вони будували фанатів з Англії.