• Українські депутати вирішили не підвищувати якість навчальної літератури
  • Локдаун порадує українців зниженням цін на певні товари – експерти

«Динамо» обіграло «Ворсклу» достроково вигравши чемпіонат України (ВІДЕО)

Богдана Карц 24 квітня 2016, 23:02

ФК «Динамо» Київ з мінімальним відривом обіграв «Ворсклу», чим забезпечив собі чемпіонство ще за три тури до кінця першості. Доленосний гол на 36-й хвилині забив Мораес.

Новину передає «Преса України».

Кияни зуміли пробити захист «Ворскли» тільки на 36-й хвилині, однак, напередодні арбітр зафіксував  фол в центрі поля.

Кінцівка першого тайму видалася агресивною: «Динамо» намагалося збільшити свій відрив, але їм не вистачило ігрового часу. Суддя надав всього одну  додаткову  хвилину.

У другому таймі голом не відзначилася ні одна із команд. Спортсмени «Ворскли» намагалася завдати удару у відповідь та, одночасно, не допустити ще одного попадання у власні ворота. Проте, вони впоралися лише з другою задачею.

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Динамо». Цим самим ФК оформила собі дострокове чемпіонство.

Нагадаємо, 6 квітня «Динамо» сенсаційно вилетіло із Кубка України. У матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України «Олександрія» здобула мінімальну перемогу над «Динамо» Київ та вперше у своїй історії вийшла у півфінал.