• В Україні обрали Mrs. Ukraine International
  • Офіційна гривня подешевшала максимально з початку 2020 року

«Динамо» сенсаційно вилетіло із Кубка України (ВІДЕО)

Саша Шевченко 06 квітня 2016, 20:15

Сьогодні, 6 квітня, в матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України «Олександрія» здобула мінімальну перемогу над київським «Динамо» і вперше у своїй історії вийшла у півфінал. Єдиний гол у матчі забив Артем Чорній.

Новину повідомляє «Преса України».

«Олександрія» провела весь матч зібрано і дисципліновано. Футболісти команди хоч переважно весь поєдинок захищалися, проте старалися регулярно переходити у контратаки. Єдиний гол у матчі забив на 26 хвилині Артем Чорній – завдавши прямий удар із кутового, він поцілив у ближню «дев’ятку» воріт «Динамо».

«Динамо» вийшло на матч із серйозними змінами в стартовому складі у порівнянні із останніми матчами, і як результат лише один удар у рамку воріт у першому таймі. Більш активно футболісти київського клубу заграли у другому таймі,  який провели вдесятьох після вилучення Рибалки на 56 хв. Найкраща можливість зрівняти рахунок була у Віталія Буяльського, який на 60 хв пробив по воротах, проте м’яч після сейву воротаря потрапив у стійку.

У підсумку загальний рахунок протистояння склав 2:1 на користь «Олександрії» (1:1 у першому матчі), яка слідом за «Зорею» та «Шахтарем» вийшла в півфінал Кубка України.

Нагадаємо, У вівторок, 5 квітня, в рамках Ліги чемпіонів відбулися перші ігри 1/4 фіналу.