Site icon Преса України

Лучниці збірної України посіли перше місце на Кубку Європи

Україна отримала золоту медаль на Чемпіонаті Європи зі стрільби з блочного лука. Перемогу принесли лучниці Вікторія Дьякова, Олена Борисенко і Тетяна Познякова.

Новину повідомляє «Преса України».

У фіналі українська збірна виявилися точнішою за італійок – 214:207. Українки виграли два раунди поєдинку з чотирьох, проте зробили це більш переконливо, що і принесло їм перемогу.

Варто відзначити, що блочний лук відрізняється від класичного своєю конструкцією. У блочному луці результат більше залежить не від точності спортсмена, а від роботи механізмів. Саме з цієї причини він не включений в олімпійську програму.

Раніше на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро українські лучники не зуміли завоювати жодної медалі.

Нагадаємо, відомий український гімнаст Олег Верняєв обійшов росіянина і британця на змаганнях в Румунії. Підрахунок балів показав, що спортсмен посів перше місце.