Site icon Преса України

Світоліна здобула першу перемогу на Australian Open-2017

У понеділок, 16 січня, в Мельбурні стартував перший чотирьох  турнірів «Великого Шолому» – відкритий чемпіонат Австралії (Australian Open – 2017).  Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна розпочала свій шлях на цьому турнірі з перемоги.

Новину повідомляє «Преса України».

Як розповіли в прес-службі Національного олімпійського комітету України, Світоліна у першому колі здобула впевнену перемогу над Галиною Воскобоєвою з Казахстану з результатом 2:0. Рахунок був  6:0 та 6:2 на користь українки.

«Вітаємо Еліну з виходом у 2-е коло змагань та бажаємо успіхів!» – сказали в комітеті.

У НОУ також відмітили прекрасну гру Іллі Марченко. Він хоч і програв, але продемонстрував хороші навички тенісиста в змаганні проти лідера світового рейтингу, британця Енді Маррею. Результат 0:3 (5:7;6:7;2:6) був на користь британця.

А Леся Цуренко в захоплюючому поєдинку, нажаль, поступилася 1:2 (2:6;7:5;2:6) першій ракетці світу, німкені Ангелік Кербер.

Півроку тому українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла на олімпійському турнірі першу ракетку світу Серену Вільямс.

Нагадаємо, в Китаї відбувся фінал підсумкового турніру WTA Elite Trophy. Українка Еліна Світоліна без шансів програла чеській тенісистці Петрі Квітовій.