RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус
  • Харьков в «красной зоне» - Кернес пообещал не останавливать транспорт

Лучше война с Россией, чем гражданская война в стиле все против всех - Богдан Яременко

Саша Юрчук 09 октября 2015, 13:45
Лучше война с Россией, чем гражданская война в стиле все против всех - Богдан Яременко

Питають журналісти, як я уявляю вибори на Донбасі?

Та в тім то і річ, що не уявляю. Без системи влади, правоохоронних органів органів, ЗМІ, і тд, і тп.

Але найгірше, що насправді виборів там не уявляє і влада. Закон, який би врегулював вибори без влади і контролю над територією, просто неможливий. Функцію подання кандидатів на посади членів дільничих комісій ОБСЄ надамо? Списки виборців надаватиме ОБСЄ, чи місцева влада, яку ДНР/ЛНР в минулому році собі обрала? Громадський порядок і виборчу документацію перший чи другий армійський корпус ДНР/ЛНР забезпечуватиме?

От з амністією теж українська влада не уявляє. Подивіться яка цікава логіка - зміни в Конституцію треба вносити, бо цього вимагають Мінські домовленості. Але амністія стосуватиметься лише тих, хто не вчинили тяжкі злочини. А що ж робити з тим, що Мінські домовленості, які настільки обов"язкові, свідчать зовсім про протилежне - амністія і помилування повинні стосуватися усіх учасників подій "в окремих районах Донецької та Луганської областей!?!. 

До речі, я би на місці українських адвокатів тих українських військовослужбовців та добровольців, які були за цей час за щось там покарані чи засуджені дуже би активізувався - якщо амністія і помилування стосується "учасників подій", то чому лише з одного боку?

Але і це не найбільша проблема. Схоже, що фантазії нашого президента і влади не вистачає зазирнути далі за гала-фуршет з приводу виконання Мінських домовленостей і "реінтеграцію Донбасу".

Цікавий зразок логіки запропонував Порошенко - без повернення Донбасу не повернемо Крим.

А хто сказав, що з поверненням Донбасу ми повернемо Крим? А звідкіля він взяв, що повернувши Донбас ми його втримаємо, або хоча би забезпечимо?

От у нас же цілком пристойний чоловік призначений головою Луганської ОДА. Запитав би у нього хтось - а йому уже поставили завдання формування районних адміністрацій у тих злополучних "окремих районах" Донбасу? Адже після реалізації Мінських домовленостей там в ради будуть обрані терористи, але ж адмінстрації буде формувати президент і українська влада. Звідки візьмуться ці люди? Хто їх охоронятиме? Народна міліція, яка буде створена відповідно до Мінських домовленостей?

А за які гроші функціонуватиме українська влада на Донбасі? У нас в бюджет на наступний рік закладене фінансування функціонування української влади на реінтегрованих територіях? А соціальні виплати? А фінансування шкіл, дитячих садочків?

А хто буде в тих школах викладати? Тьоті і дяді, які зараз дітей на лінійки водять під якимось смугастеньким правором? І просто портрет Захарченка і Плотнікова на Порошенка змінимо? А де взяти вчителів, які би не засмічували голови українським школярам сепаратистським і русофільським сміттям? Може привезти з іншої території України? А за які гроші, і хто їх забезпечить умови життя та безпеку?

А ось інформаційну війну на "визволеному" Донбасі ми як і з ким виграватимемо? От зараз там сидять погані ЗМІ і погані журналісти? А хороші прийдуть звідки? Ну, і знову ж таки, за які гроші та хто їх там охоронятиме?

Головне, що ці питання, хоч червоними літерами на біг-бордах навпроти Кабміну, АПУ, СБУ, МВС і Генштабу напиши і повісь - все рівно не прочитають, і нічого з цим не зроблять.

А тепер уявімо собі повернення Донбасу без відповідей на усі ці питання?

Мені страшно. Краще війна з Росією, ніж громадянська війна в стилі усі проти всіх.

Богдан Яременко


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.