RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально

Проблеми вибору: тосол або антифриз

zmxn 03 января 2022, 01:17

Це питання мучить багатьох автолюбителів-початківців, але, по суті, є завданням із «зірочкою», яке перевіряє на кмітливість або довірливість. Ми дали такий гучний заголовок тільки для того, щоб раз і назавжди відповісти на це питання – різниці між антифризом і тосолом не існує. Чому? Зараз розповімо.

Service of cars. Pouring antifreeze into the engine.

Відмінності між антифризом та тосолом

Для початку варто розібратися з визначеннями:

  • тосол – не що інше, як подовжена абревіатура від «технології органічного синтезу», яка була випущена в союзні часи;
  • антифриз – транслітерація англійської назви того самого засобу.

Мабуть, єдино правильним визначенням буде назва «рідина, що охолоджує», яка об'єднує обидва поняття. Якщо ви вже прийняли факт єдності двох видів, радимо пошукати якісний продукт тут. На момент виробництва тосолу він став революційним продуктом, оскільки дозволяв використовувати охолоджувальну рідину без необхідності зливу продукту на ніч. Звичайно, можна причепитися, назвавши тосол антифризом, спеціально випущеним для транспортних засобів ВАЗ. Але сутність від цього не змінюється.

Функціональність охолоджувальної рідини

Вибір антифризу бажано довірити професіоналам, які збирали автомобіль. Якщо ви придбали машину з рук, краще поцікавитися у дилера, що займається продажем цієї марки, яка рідина підійде для заливки в систему охолодження. Щодо функціональності, то антифриз вирішує такі завдання:

  • відводить зайве тепло від коробки передач та двигуна;
  • забезпечує підтримку комфортної температури навесні та восени, а також опалює салон у зимову пору року;
  • захищає металеві вузли систему охолодження від появи іржі.

Попри назву, найбільше в антифризі цінується захист від корозійних процесів. Тому наявність відповідних присадок стане визначальним чинником для формування вартості продукту. Також формфактором ціни стане тривалість служби охолоджувальної рідини, яку потрібно доливати в міру випаровування старої.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.