RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально

City24: сервіс, яким ви залишитеся задоволені

zmxn 04 октября 2021, 11:04

Заходьте на сайт, щоб дізнатися про його можливості

City24 - це відомий український платіжний онлайн-сервіс, яким можна користуватися дистанційно. Тут кілька тисяч послуг, серед яких користуються найбільшою популярністю:

  • поповнення мобільного рахунку;
  • погашення кредитів;
  • здійснення щомісячної абонплати за інтернет, телебачення, комуналку;
  • покупки онлайн;
  • переказ коштів на карту і за реквізитами.

Знайомство з офіційним ресурсом

Можна обійтися і без реєстрації, якщо ви не плануєте користуватися послугами на регулярній основі. Але якщо гроші у вас в основному знаходяться на картці, а готівка у вас буває дуже рідко, пропонуємо вам стати постійним клієнтом Сіті24. У будь-якому випадку для початку потрібно відвідати головну сторінку: https://www.city24.ua/ua/. Онлайн-сервіс зручний у використанні завдяки структурованому меню, великій кількості послуг і приємним бонусам у вигляді мізерної комісії за користування. Також варто відзначити візуальну складову - фон головної сторінки сайту чорний, а розділи виділені яскравими кольорами, щоб користувачеві було комфортно орієнтуватися на візуальних контрастах.

Почнемо з реєстрації

Ця процедура дуже проста - вам всього лише потрібно заповнити невелику анкету, де ви повинні вписати свої ім'я та прізвище, контактний номер і адресу електронної пошти. Ну і, звичайно ж, згенерувати пароль самостійно, або скористатися тим, що пропонує система. На ваш e-mail прийде повідомлення з підтвердженням. Перейшовши за посиланням, ви активуєте свій аккаунт, після чого можете приступати до здійснення будь-яких фінансових операцій. Сіті24 - це сучасно, зручно і практично. Якщо описати коротко його основні переваги, можна виділити наступні пункти:

 

  • мінімалістичний дизайн;
  • професійна техпідтримка;
  • швидкий реєстраційний процес;
  • доступне і зрозуміле меню;
  • інструменти адаптації інтерфейсу під себе.

До речі кажучи, ще одним істотним плюсом є те, що в разі неуспішної операції, коли транзакція з якоїсь причини не може бути завершена, гроші будуть в повному обсязі повернуті користувачеві. Якщо проблема в отримувачі, для цього потрібно скласти письмове звернення, грамотно виклавши запит, або зателефонувати на гарячу лінію - можливо, так буде навіть ефективніше. Найчастіше такі інциденти трапляються з вини одержувача, але запевняємо вас, що кошти ніколи не загубляться. Переходьте на сайт, щоб по достоїнству оцінити всі переваги сервісу. Впевнені, що ви залишитеся задоволені.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.