RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

Сонячна енергія для дому. Як це працює?

zmxn 23 сентября 2021, 02:16

Електрика необхідна всім. У багатьох будівлях електрика також використовується для нагріву води та приміщень. Альтернативою електричній мережі сьогодні стало використання сонячної енергії.

Як отримати сонячну енергію для будинку?

Використання безкоштовної електрики можливо завдяки відновлюваній енергії, джерелом якої є Сонце. Сонячні промені, оброблені сонячними елементами в постійний і перетворені інвертором у змінний струм, можуть використовуватися для живлення побутової техніки, освітлення. Щоби використовувати сонячну енергію, необхідна фотоелектрична установка.

Домашня електростанція повинна мати достатню потужність для задоволення потреб будинку. Вона може бути встановлена на даху або на землі за умови, що місце добре освітлене. Комплекти сонячних електростанцій від https://www.solargarden.com.ua/product-category/komplekty/ можна замовити в будь-який момент.

сонячна енергія

Як працює фотогальваніка?

Фотоелектричні установки призначені для виробництва електроенергії із сонячного світла. Сонячні панелі — це модулі, до складу яких входять фотоелектричні елементи. Саме в цих маленьких елементах, зазвичай виготовлених із кристалічного кремнію, відбувається виробництво струму. Під впливом фотонів від сонячного світла збуджується рух електронів, тобто постійний струм. Вона може використовуватися для живлення деяких пристроїв. Фотоелектрична установка, підключена до електромережі, вимагає перетворення постійного струму в змінний.

сонячна енергія

З чого складається фотогальваніка?

Будівництво фотоелектричної установки відносно просте. Основу складають фотоелектричні панелі. Панелі розташовані в спеціальних рамах і захищені з обох сторін плівками. Для перетворення струму в змінний використовується інвертор. Усі ці компоненти з’єднані проводкою. Для безперебійної роботи також необхідні різні засоби захисту. Тому встановлюються вимикачі диференціального струму та інші пристрої, типові для електромереж.

Ефективне використання вимагає узгодження параметрів з енергетичними потребами будівлі. Тому вибір фотоелектричних панелей має передувати аналізу місцевості, умов довкілля й розрахунку потреб в енергії. На основі накопичених даних можна вибрати таку потужність, яка забезпечує необхідну кількість енергії. Фотоелектрична установка з потужністю, що відповідає потребам, зробить так, що після періоду окупності інвестицій сума рахунків за електроенергію знизиться до нуля.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.