RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
 • 4 популярных мифа о Форексе
 • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
 • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

Приватна школа Astor School – вибір батьків, які хочуть виховати успішних дітей

zmxn 09 июня 2021, 00:01

Вибір школи, в якій дитина проведе найближчі 11 років, є дуже складним для всіх батьків. До недавнього часу ключовими чинниками вибору навчального закладу були:

 • оптимальна транспортна доступність (в ідеалі – школа в зоні пішохідної доступності);
 • наявність груп продовженого дня (для початкової ланки);
 • можливість поглибленого вивчення окремих предметів у профільних класах (для старшокласників);
 • наявність позитивних відгуків про окремих педагогів і школу загалом.

Вибір обмежувався лише державними (комунальними) закладами освіти, які офіційно вважалися безкоштовними. Насправді ж, з батьків регулярно збирали кошти на різні потреби. Причому, ці суми могли варіюватися у дуже широкому діапазоні і ніяк не впливали на якість проведення занять. Ситуація кардинально змінилася після того як в Україні почали з'являтися приватні навчальні заклади. Сучасна приватна школа – це принципово новий підхід до організації освітнього процесу. Мова йде про створення таких умов навчання та виховання, коли школа дійсно стає другою домівкою.

Особливості навчання в приватній школі

З економічної точки зору приватна школа відрізняється від державної тим, що батьки отримують максимально конкретизовану інформацію стосовно того, за які саме послуги вони платять кошти. Тут немає прихованих платежів (за репетиторство, на ремонт, на охорону, до дня вчителя і т.д.).

Вартість навчання включає витрати на всі аспекти організації комфортного і безпечного перебування дитини в школі. Більше того – адміністрація оперативно реагує на конструктивні зауваження батьків та опікунів щодо підвищення якості освітнього процесу.

Школа Astor School офіційно працює з 8:00 до 19:00, що дозволяє суттєво розвантажити батьків і надати їм можливість зосередитися на професійній діяльності. Режим дня включає в себе:

 • п'ятиразове харчування (сніданок, другий сніданок, обід, полуденок, вечеря);
 • уроки та час на виконання домашніх завдань;
 • роботу в різноманітних гуртках і секціях;
 • прогулянки та вільний час.

Що стосується організації власне освітнього процесу, то діяльність висококваліфікованих педагогів та психологів акцентується:

 • на створенні оптимальних умов для гармонійного розвитку дитини, а не буквальному виконанні вимог офіційно затверджених навчальних планів і програм, які дуже часто не враховують реалії сьогодення;
 • органічному поєднанні розумового і фізичного навантаження, формуванні здорового способу життя;
 • якісній мовленнєвій підготовці, результатом якої є вільне володіння випускниками школи мінімум однією іноземною мовою.

Як вступити до Astor School

Для того, щоб стати частинкою дружної сім'ї Astor School, зовсім необов'язково чекати, доки дитині виповниться 6 років. При школі діє дитячий садок, який можна відвідувати, починаючи з трирічного віку.

Перш ніж ухвалити остаточне рішення щодо вступу до школи, батьки разом з дітьми можуть ознайомитися з усіма навчальними та побутовими приміщеннями, поспілкуватися з педагогами і пройти співбесіду. Після цього укладається контракт і за дитиною бронюється місце у групі або класі.

Безпечне середовище

Створення безпечних умов для вихованців школи є одним з ключових завдань адміністрації. Його реалізація розпочинається щоранку з традиційної шкільної розвозки. Батькам зовсім необов'язково витрачати свій час і особисто привозити дитину до школи. Набагато простіше скористатися послугами комфортних шкільних мікроавтобусів, які в обумовлений час заберуть дитину до школи з певної точки і відвезуть її назад після завершення занять.

Всі приміщення закладу (класи, лабораторії, спортзали) відповідають чинним нормативно-правовим актам щодо санітарно-гігієнічних умов організації навчальних занять. У штатному розписі школи передбачена посада медичного працівника, який готовий надати необхідну допомогу чи консультацію протягом всього періоду перебування дітей у закладі. А цілодобова охорона та сучасні системи відео нагляду гарантують захист вихованців від будь-яких зовнішніх негативних впливів.

Формування психології успішної людини

Ще одна принципова відмінність приватної школи – спрямованість на розвиток творчого потенціалу дитини, формування успішного випускника, який зможе себе реалізувати в обраній сфері життєдіяльності.

Цей процес розпочинається з першого дня перебування у школі. Починаючи з першого класу діти вчаться створювати і реалізовувати власні проекти під керівництвом досвідчених педагогів. Ця системна робота дозволяє сформувати компетентності, які в перспективі знадобляться при вступі до провідних вітчизняних та закордонних університетів.

Підготовка до вступу в заклади вищої освіти

Випускники Astor School, як правило, мають чітку уяву щодо переліку університетів, в яких вони можуть продовжити свою освіту. Залишається лише обрати омріяний виш. Це може бути як український ЗВО, вступ до якого вимагає складання ЗНО, так і престижний закордонний університет, де вимоги до вступника принципово інші.

Освітній процес у приватній школі організований таким чином, щоб гарантувати умови успішного вступу дитини і для першого, і для другого випадку. При цьому, немає необхідності наймати зовнішніх репетиторів чи записуватися на додаткові курси з іноземної мови.

Підготовка до складання ЗНО з обраних предметів є обов'язковою умовою підготовки випускника школи. А максимально ефективно підготуватися до навчання в за кордоном дозволяють багаторічні зв'язки з іноземними партнерами. Скажімо, співпраця з центром CanSchool (Канада) створює оптимальні умови для вступу до низки північноамериканських університетів.

Якісна освіта не може бути дешевою

Протягом багатьох років вартість навчання традиційно була однією з найбільш жваво обговорюваних тем у суспільстві. На сьогодні і батьки, і незалежні експерти дійшли згоди, що якісний освітній процес вимагає серйозних капіталовкладень. Приватна освіта поки що фінансується лише за рахунок коштів батьків та спонсорської допомоги. Тому навчання в таких закладах не може бути дешевим.

Проте, якість наданих освітніх послуг заслуговує на особливу увагу. Саме тому, популярність приватних шкіл в Україні зростає з кожним роком, а успіхи їх випускників переконливо доводять конкурентоздатність цих закладів.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.