RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Зеленский пригрозил, что олигархов ждет судьба Медведчука
  • Зеленский предложил Румунии подписать декларацию о европерспективе Украины
  • Приложение «Действуй дома» - Украинцев попросили не фотографировать свои части тела

Like a pro: як онлайн-курси допомагають освітянам бути прогресивними

zmxn 27 апреля 2021, 07:24

Навчання вже давно «перекочовує» в онлайн-площину, а зараз цій тенденції сприяє ще й карантин! Що це означає для освітян? Вони отримали можливість обрати найбільш ефективний формат для саморозвитку. Наприклад, курси, лекції, онлайн-тренінги, воркшопи, вебсемінари та багато іншого. І все це можна відшукати у вільному доступі!

Дистанційка відкриває масу перспектив для кожної людини, адже такий формат навчання має безліч плюсів:

  • Графік занять. Можливість заздалегідь планувати дату та час для саморозвитку.
  • Ефективність навчальних програм. Інтерактивні елементи, присутні в навчальній програмі, сприяють кращому розумінню та запам'ятовуванню інформації.
  • Можна вчитися будь-де. Навчаючися дистанційно, не потрібно витрачати час на дорогу. Для онлайн-занять досить мати лише комп'ютер і доступ в інтернет.
  • Економія. Дистанційні інтерактиви коштують дешевше, ніж їхні очні аналоги.
  • Комфорт. Більше не потрібно годинами сидіти в аудиторії чи кабінеті в незручному кріслі. Створіть у себе вдома затишне місце та навчайтеся із задоволенням.

Онлайн-курси для вчителів як спосіб підвищити кваліфікацію на карантині

В епоху life-long learning вчительству необхідно регулярно оновлювати свої знання і навички, встигаючи при цьому працювати та жити. У такому шаленому ритмі онлайн-навчання стає надійним помічником.

Під час карантину дистанційний формат самоосвіти допомагає планувати та організовувати підвищення власної кваліфікації. Наприклад, онлайн-платформа «На Урок» запустила курси, авторами яких є кращі педагоги-практики країни. Мета цих інтерактивів – розвивати професійні компетентності учительства, а також знайомити з новими навчальними прийомами та цифровими інструментами. Посилання на курси: https://naurok.com.ua/courses.

Переваги проходження курсів від проєкту «На Урок»

Як ви мотивуєте себе до навчання? Фразами на кшталт «бо маю час», «бо всі навчаються», «бо безкоштовно»? Це важливі фактори, але вони не мають стати ключовими.

Онлайн-курси «На Урок» – це відеолекторій, який надихає освітян, а також допомагає в процесі навчання відкривати інсайти й генерувати цікаві ідеї. Це неабияк мотивує! Тут ви можете обрати авторські інтерактиви за різними напрямами: практичні прийоми, проєктне навчання, НУШ, інклюзивна освіта, медіаграмотність, психологія абощо. Лектори розкажуть про створення модерного освітнього контенту, покажуть, як працювати з кращими безкоштовними ресурсами та відкриють власні секрети організації ефективного навчання. Після проходження курсів педагоги та педагогині мають можливість отримати свідоцтво. Чудово, чи не так?

Не зволікайте, та проведіть час із користю! Реєструйтеся на онлайн-курси від «На Урок» та створюйте власну траєкторію професійного підвищення кваліфікації.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.