RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

Як обрати депозит

zmxn 27 апреля 2021, 07:22

Якщо у вас є грошові заощадження та ви бажаєте їх зберегти та примножити, найпростіше – це оформити депозит в банку. З ним ви будете отримувати додатковий дохід у вигляді нарахованих відсотків. Сума додаткового доходу залежить від валюти, в якій ви зберігаєте гроші, і терміну розміщення. Депозити в банках України можна відкрити на різних умовах, які варто враховувати при виборі відповідного варіанту. Агропросперіс Банк пропонує клієнтам багато вигідних програм у гривні та валюті.

Строки розміщення вкладів

Вклад може бути строковим і до запитання. Строковий вноситься на певний чітко визначений договором період часу. Відсотки за таким видом депозиту зазвичай вище, ніж за вкладами до запитання. Останні повертаються на першу вимогу клієнта, але ставки вкладу до запитання нижче, ніж за строковим депозитом.

Строкові депозити поділяються на:

  • короткострокові — від 7 днів до 12 місяців;
  • довгострокові — від 12 до 24 місяців.

Часто банки надають вищі відсоткові ставки депозиту з довгим строком, але буває, що максимальна ставка діє на короткі терміни. Наприклад, в Агропросперіс Банк зараз найприбутковіші вклади на 6 місяців.

Виплата відсотків за депозитами

Бувають депозити з виплатою відсотків в кінці терміну, з щомісячною або квартальною виплатою. Агропросперіс Банк пропонує вищі ставки за депозитами з виплатою відсотків у кінці терміну. Тому, щоб отримати максимальний дохід, варто звернути увагу саме на такий варіант. Якщо ж планується отримувати стабільний регулярний дохід, то краще вибирати вклад із виплатою відсотків щомісячно.

Поповнення і зняття грошей

Перш ніж відкрити депозит вкладнику варто звернути увагу на такі умови як можливість поповнення і зняття грошей. Депозитні програми Агропросперіс Банку передбачають різні варіанти – як з поповненням суми вкладу, так і без нього. Депозитні програми можуть бути з частковим зняттям грошей або без зняття. Ці параметри важливі, якщо вкладник планує збільшувати суму або навпаки хоче мати можливість користуватися грошима в разі потреби.

Пролонгація та дострокове розірвання

Коли термін депозиту закінчується вкладник може забрати свої гроші або пролонгувати вклад. Деякі програми можуть передбачати автоматичну пролонгацію — вклад продовжується на певний період. На цей момент потрібно звернути увагу перед підписанням договору. І якщо в плани вкладника не входить довгострокове розміщення грошей, то краще відключити автоматичну пролонгацію відразу.

Деякі депозити для фізичних осіб можна розірвати достроково і забрати гроші, а інші — не можна. Це зазначено в умовах депозитних програм і в договорі. Тому варто уважно вивчити всі моменти перед оформленням вкладу, щоб потім не виникало питань і труднощів.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.