RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине более 8000 новых ковидных больных
  • Новая картинка от Минздрава - В Украине 7866 новых ковидных больных
  • Австралийцы максимально громко заявили о дурости введения локдаунов и принуждения колоться вакцинами

Ідеальні золоті сережки для неповторного образу

zmxn 12 апреля 2021, 03:38
Ідеальні золоті сережки для неповторного образу

Сучасні модні тенденції стають усе сміливішими. Жінки різного віку у прагненні надати своєму іміджу оригінальності використовують стильні зачіски, незвичайний одяг та взуття, яскраві аксесуари та макіяж тощо. Сьогодні вже мало кого здивуєш найекстравагантнішим пірсингом. Навіть маленькі дівчата погоджуються на неприємну процедуру, аби прикрасити вушка привабливими золотими сережками. Кожна жінка має хоча б одну пару кульчиків. Навіть шанувальниці стриманих образів, котрі вважать за краще взагалі не використовувати прикраси без особливого приводу, не проти невеличких пусетів з білого золота, що кокетливо сяють під пасмами волосся.

Дрібна деталь – величезне значення

Жінкам відомі таємні прийоми, що дозволяють за допомогою тих чи інших елементів надати зовнішності бажаних рис. Підібравши правильний одяг та аксесуари, можна підкреслити позитивні сторони та відвернути увагу від дрібних недоліків.

Сережки грають величезну роль у створенні образу будь-якого стилю. Не обов'язково бути стилістом, щоб підібрати ідеальну пару, адже існують універсальні правила.

Щодо металу, великою популярністю користуються саме золоті сережки з білого золота, адже цей благородний метал ніколи не виходить з моди та не втрачає своєї актуальності. Золото 585-ої проби вважається найбільш міцним та практичним. Навіть при тривалому використанні виріб не деформується і зберігає розкішний блиск. Більша частина каталогів наповнена ювелірними виробами з білого золота 585-ої проби.

Пусети з білого золота

Головні критерії вибору

Перш ніж визначитись з вибором, варто звернути увагу на основні моменти:

  • Контур обличчя. Жінкам з круглим обличчям не варто носити об'ємні та округлі прикраси. Натомість краще звернути увагу на довгі моделі, а також підвіски-крапельки. І навпаки, володаркам довгого обличчя краще уникати прикрас, що візуально подовжують лице, і купити золоті сережки круглої форми. Дівчатам з овальним обличчям неймовірно пощастило, адже їм пасують майже всі типи прикрас.
  • Зачіска. До високих зачісок та зібраного волосся підійдуть довгі витончені моделі та сережки-протяжки. «Гвоздики» та тендітні підвіски завжди елегантно виглядають з відкритими вухами та шиєю. З короткою стрижкою гармонійно виглядатимуть довгі кульчики, а з довгим розпущеним волоссям краще одягти лаконічні пусети чи невеликі підвіски. Пишні зачіски дозволяють прикрасити вуха яскравими масивними ювелірними виробами.
  • Колір очей та шкіри. Тут все просто. Дівчатам зі світлою шкірою краще обирати холодні відтінки, а смуглявим більше пасуватимуть яскраві золотисті та бронзові кольори. Дорогоцінні вставки можна обирати в тон кольору очей, або ж грати на контрасті для більш виразних образів.
  • Вік. Молодим дівчатам краще надавати перевагу витонченим гладким моделям з мінімумом вставок. Такі прикраси найкращим чином підкреслять тендітну жіночу красу та ніжність. Дорослим жінкам можна використовувати більш масивні та рельєфні аксесуари, що привертають увагу до себе та дозволять виглядати молодше за свій вік.

Дивовижні коштовності доступні кожному

Сьогодні можна навіть не відходити від комп’ютера, щоб купити сережки з білого золота, фото яких зроблені професійними фотографами і правдоподібно відображають всю красу та досконалість коштовностей.

Майстри ювелірної справи Столичної Ювелірної Фабрики створюють неймовірні ексклюзивні моделі такі як обручки з білого золота, каблучки з білого золота, хрестики з білого золота, кулони і ланцюжки на будь-який смак та гаманець. Пусети здатні виглядати не менш привабливо, ніж підвіски, а фіаніти сяють яскраво, як діаманти. Звертайтесь за консультацією професіоналів та обирайте ідеальні прикраси за вигідними цінами.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.