RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Бывший топ-менеджер ПриватБанка отправлен под арест с 52 млн грн залога
  • Более половины украинцев поддерживают санкции против Медведчука и Марченко
  • Зеленский ожидает кредит от МВФ

Високотехнологічна сантехніка

zmxn 11 февраля 2021, 00:11
Високотехнологічна сантехніка

Для більшості людей унітаз – лише необхідна сантехніка на яку не особливо звертається увага: головне щоб він був чистим, та працював. Але зараз виробники пропонують дещо цікаве — технологічну сантехніку. Сучасний пристрій автоматично відкриває кришку при наближенні людини, підігріває поверхню, закриває кришку та автоматично змиває.

Найбільше здивували покупців японські виробники, які випускають розумну сантехніку. Такий унитаз має багато різноманітних функцій. Наприклад, пульт керування. Сантехніка може програвати навіть улюблену музику.

З чого роблять унітази

Як і звичайну сантехніку, розумні моделі складаються з чаші та зливного бачка. Для виготовлення цих елементів використовується особлива суміш, в яку входить:

  • кварц;
  • польовий шпат;
  • каолін;
  • спеціальна глина;
  • гіпс та інші матеріали.

Всього в суміш може входити кілька десятків інгредієнтів в певних пропорціях. На першому етапі складові дроблять та перемішують. Суміш змішується з водою для отримання розчину, який заливається в спеціальні форми.

Особливості виготовлення

Після формування під пресом виріб уже починає нагадувати звичну всім сантехніку, але до закінчення процесу виготовлення ще довго. Майбутній унітаз сушиться на протязі 15 годин при поступовому збільшенні температури. Якщо швидко підвищити її, то заготовка трісне.

Після сушки заготовка прямує в камеру глазурування. Цей процес виконується роботизовано та займає всього півхвилини.

Далі сантехніка обробляється високою температурою на протязі доби. За цей час вона втрачає 10% від свого початкового об’єму. Після охолодження кожен виріб проходить перевірку 20 різних параметрів.

На останньому етапі на унітаз встановлюється необхідне електрообладнання. Воно складається з сотень деталей, але всі електронні пристрої монтуються всього за 15 хвилин. На останньому етапі перевіряються можливості, закладені в сантехніку (підігрів води, якість змиву та інше). Після цього перевіряється робота автоматики, а унітаз запаковується та надходить у магазини.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.