RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Зеленский не готов бороться с коррупцией - Тимошенко
  • В Украине отсутствует реестр граждан с бесплатными 2 га земли
  • ЕС говорит Украине прямым текстом: знай своё место, землеройка

Як репетитор англійської мови збереже нерви та час батькам і дітям?

zmxn 11 февраля 2020, 02:52

Англійська мова – потужний інструмент інтернаціональної взаємодії у сферах політики, економіки, бізнесу, технологій, науки. На сьогоднішній день англомовна компетентність – уже не перевага, а потреба. При чому в пріоритеті знання вузькоспеціальної термінології юридичної, медичної, фінансової, технічної, виробничої та інших галузей.

Інформаційні технології стрімко розвиваються. Спеціалістам ІТ-сфери досконале володіння іноземною необхідне, оскільки мови програмування тісно пов’язані з англійською, технічна документація й технічна інформація – англомовні. Топ-менеджери, бізнес-аналітики, банкіри, менеджери проектів, системні адміністратори, дизайнери, інженери, журналісти тощо зобов’язані володіти мовою міжнародного спілкування.

Більше 80% вакансій визначають English skills як одну з найважливіших професійних характеристик, а престижні іноземні компанії пропонують солідну заробітну плату фахівцям з мовним рівнем вище Upper-Intermediate.

Удосконалювати мовні навички потрібно з раннього шкільного віку. Найбільш ефективному навчанню сприяє репетитор англійської мови.

Які проблеми виникають у дитини під час вивчення англійської у школі?

Шкільні оцінки далеко не вичерпний показник здібностей. Якщо дитина демонструє низьку успішність на самостійних та контрольних, батькам у жодному разі не варто сварити її. Не слід вимагати від дітей блискучих результатів, адже шкільне навчання відзначається безліччю прогалин та посереднім рівнем викладання.

З багатьма темами дитина не в змозі впоратися самотужки, а пояснення дається поверхове, увага постійно відволікається на клас. Зокрема, важко самостійно зрозуміти чимало граматичних розділів, структурувати вивчення лексики, відшліфувати вимову.

Вивчаючи іноземну у школі, учні стикаються з вагомими перешкодами:

·      пропуски занять та необхідність опрацьовувати матеріал власними силами;

·      недостатнє володіння словниковим запасом;

·      низький рівень концентрації та пам’яті;

·      втрата мотивації навчатися через нудний стиль викладання тощо;

·      обмеженість у часі, неможливість приділити кожному достатньо уваги

Гарантоване вирішення зазначених проблем – підтримка професійного педагога. Репетитор англійської допоможе зберегти нерви батькам та дітям, забезпечивши якісне засвоєння шкільної програми.

Чому приватні заняття сприяють вивченню мови швидше, ніж шкільні уроки?

Персональний викладач спочатку визначає загальний рівень підготовки й інтелектуальних можливостей учня та відповідно до мети навчання розробляє індивідуальну програму розвитку. Кожен урок адаптований під потреби та запити школяра, який отримує стовідсоткову увагу вчителя.

Заняття комбінують 4 основні види набуття англомовних компетенцій: читання, письмо, аудіювання, говоріння. Початковий навчальний етап складається переважно з прочитання текстів і сприйняття мови на слух та виконання завдань на розуміння отриманої інформації.

Репетитори з англійської мови вдвічі підвищують продуктивність навчального процесу завдяки:

·      застосуванню прогресивних методик викладання;

·      професійному поєднанню 4-х видів мовленнєвої діяльності;

·      забезпеченню якісними навчальними матеріалами;

·      спонуканню до практичного застосування мови;

·      приділенню уваги правильній вимові

Ціна приватного уроку значно залежить від цілей та інтенсивності навчання, коливається у межах 100-200 грн/год та 250-300 грн/год, якщо учитель є корінним носієм мови.

На що звертати увагу під час пошуку репетитора?

Англійська – мова першорядного значення для отримання хорошої роботи та кар’єрного зростання. Досконале вивчення слід починати з раннього віку.

Тож заручіться допомогою кваліфікованого педагога вже сьогодні! Репетитори англійської мови гарантують позитивний результат після перших тижнів навчання.

Намагаючись дібрати «свого» викладача, враховуйте відгуки попередніх учнів, результати їх навчальних досягнень, досвід роботи репетитором та педагогічний стаж. А також стажування за кордоном, курси, педагогічні досягнення.

Статтю написала репетитор англійської мови Наталія К.

Репетитори України Букі: https://buki.com.ua/


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.