RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
 • В Украине отсутствует реестр граждан с бесплатными 2 га земли
 • ЕС говорит Украине прямым текстом: знай своё место, землеройка
 • Вместо $10 заплатят $3000 - Gilead нагреет руки на пациентах с Covid-19

Відкривайте світ з Mastercard Lounge

zmxn 08 февраля 2020, 01:42
Відкривайте світ з Mastercard Lounge

Зібралися у подорож? Не забудьте вдома свою картку Mastercard. Адже куди б ви не відправились — найбільші аеропорти світу привітно відкриють вам двері у комфортні бізнес зали. Насолоджуйтесь кавою та сніданком, очікуючи на свій літак, та приготуйтесь колекціювати нові враження з mastercard lounge.

Кому доступні привілеї з lounge key

Просторі приміщення, м’які дивани та свіжа хрустка преса. Чи не так повинен починатись день у аеропорті? До рейсу ще година, тож ви можете насолодитись своїм напоєм, скористатися комп’ютерною зоною для невідкладних справ, чи навіть прийняти душ, якщо ви подорожуєте трансфером.

Звучить заманливо? А для клієнтів Мастеркард — це звичний комфорт. І скористатися ним може будь-який тримач картки World Elite, World Black Edition, Platinum чи Corporate.

Якщо ви є власником дебетової чи кредитної картки преміум класу, ви можете розраховувати на цілу низку переваг у більш ніж 1000 аеропортів світу. Абсолютно безкоштовно ви отримуєте:

 • Доступ до лаунж зони підвищеного комфорту;
 • Їжа, гарячі та прохолодні напої, алкогольні коктейлі;
 • Завжди свіжа преса;
 • Швидкий інтернет без обмежень;
 • Плазмові телевізори з великим екраном;
 • Зона стаціонарних комп’ютерів;
 • Оргтехніка, а саме факс, принтер, сканер та копіювальний пристій;
 • Окрема кімната для паління.

Умови користування бізнес залою можуть відрізнятись залежно від аеропорту. Тож рекомендуємо ознайомитись з ними заздалегідь.

Як можна скористатися бізнес залою від Мастеркард

Перше, що вам необхідно для користування послугою — це ваша активна картка преміум класу. Її наявність стане перепусткою до зали підвищеного комфорту. Піднесіть її до спеціального зчитувача на рецепції, щоб пройти ідентифікацію. Під час перевірки на картці буде заморожено 1 гривню. Зауважте, що скористатися послугою lounge може тільки власник картки, тож вам доведеться пред'явити світ паспорт для підтвердження особистості.

Крім того, платіжна система має правила щодо користування бізнес залами. Відвідати їх можуть тільки ті клієнти, які виконали ряд умов, а саме:

 1. Здійснили транзакції по картці на суму щонайменше 6000 грн впродовж останніх 30 (+5) днів. Зверніть увагу на згадані +5 — це останні дні перед вильотом, які не беруться до уваги та не враховуються. До них також додаються вихідні напередодні рейсу. Саме такий ліміт закладений на обробку деяких платежів.
 2. Мають позитивний баланс на картці, якнайменше 1 гривню, яка заморозиться під час перевірки. Якщо ви маєте нульовий чи від'ємний баланс, скористатися послугою, на жаль, не вдасться.
 3. Можуть довести право користування залою. Наприклад, показавши посадковий талон, ім'я на якому має збігатися з держателем картки.

Слід зазначити, що у вказані 6000 грн не входять операції з переказу коштів на іншу картку, зняття готівки у терміналі, розрахунки чеками, отримання чи виплата страхових премій, придбання лотерейних квитків тощо.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.