RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
 • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
 • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
 • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

Перукар – багатогранна професія для творчих людей

zmxn 15 мая 2019, 04:19
Перукар – багатогранна професія для творчих людей

Хочете знайти цікаве заняття? Реалізовувати творчі задумки і отримувати високу зарплату? Зверніть увагу на вакансії перукаря в Києві на сайті jobs.ua. Це професія, яка затребувана не тільки у великих містах, а й у невеликих населених пунктах.

Справжній майстер – це не просто цирульник, який стриже за шаблоном. Це профі, який створює стиль, гарний настрій і навіть повертає бажання жити. Під його вмілими руками народжуються шедеври з волосся. Це унікальні зачіски на урочисті події, повсякденні стрижки, які не вимагають особливих зусиль для укладання, а виглядають бездоганно кожен день.

Основні напрямки діяльності

На ринку праці найбільш затребуваним спеціалістом є універсальний митець. Це фахівець, який досконало володіє професійними знаннями. Ему під силу:

 • створити унікальний образ, запропонувавши нову креативну стрижку або нестандартне укладання;
 • пофарбувати волосся в колір, який максимально гармонійно підійде до зовнішності та образу власниці. Він з легкістю виконає не тільки класичне фарбування (підібравши відповідний пігмент і окислювач), але і запропонує мелірування, колорування, омбре та інші техніки;
 • виконати стрижку з модного журналу або по фото. У його арсеналі достатньо знань і інструментів, щоб реалізувати найскладніші задумки. При цьому він зможе уявити кінцевий результат і за необхідності підкоригує або запропонує альтернативне рішення, більш підходяще для конкретної особи;
 • придумати оригінальне укладання на урочисті заходи або на кожен день. Наприклад, за допомогою кіс можна створити стильну зачіску або ж акуратно укласти волосся. Маючи необхідні навички, він запропонує більш екстремальні дреди або афрокоси.

Всім відома фраза: «Мрієш змінити життя – почни з нової зачіски». Щоб вислів став реальністю, потрібно потрапити до досвідченого, знаючого фахівця. Як же ним стати?

Секрети професіоналізму

Яким би досвідченим і вмілим майстер не був, у нього напевно траплявся провал. Що робити, щоб таких проколів траплялося якомога менше або взагалі не було? Наведемо кілька корисних порад від профі:

 1. Вміння слухати клієнта – це основний навик для перукаря.
 2. Потрібно не тільки правильно підбирати інструменти, але й вміло їх використовувати.
 3. Вміти працювати з широким набором інструментів і технік. Не зупинятися на досягнутому. Проходити підвищення кваліфікації і розширювати перелік матеріалів, засобів і технік.
 4. Стежити за новинками світу перукарського мистецтва. Бути у курсі останніх тенденцій. Вчитися відтворювати побачене на фотографіях, в журналах або на живих людях.
 5. Придумувати нові укладання та зачіски, ґрунтуючись на наявних знаннях і навичках.
 6. Оволодіти мистецтвом візажу, щоб доповнити перелік послуг.
 7. Уміння коректно підказати клієнтові правильні способи догляду та укладання.

Перукар – це не тільки стиліст, який створює образ, а й умілий психолог. Йому під силу змінити настрій або навіть вплинути на спосіб життя. Багато жінок, знайшовши свого стиліста, не змінюють його роками, а значить, кожен місяць звертаються саме до нього за послугами. Погодьтеся, це хороший стимул стати класним перукарем. 

Основні переваги

Важливими плюсами професії є наступні можливості:

 • працювати поруч з будинком;
 • відкрити свою справу;
 • отримувати щомісяця високий дохід;
 • реалізовувати творчий потенціал;
 • розвиватися в професійному та особистісному плані;
 • розширити коло спілкування.

Навіть за умови високої конкуренції хороший перукар завжди затребуваний. До нього черги розтягується на тижні, а то й на місяці. Єдиний мінус – необхідність працювати руками, але якщо відкрити свій салон, і цей недолік можна виправити.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.