RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Одиозная Баласинович снизила рейтинг ПЕС (ВИДЕО)
  • Судебную реформу проверят эксперты Зеленского
  • Порошенко взял в команду скандалистку (ВИДЕО) 16+

Украина получит от МВФ кредит на $3,9 млрд - Порошенко

Аня Мартинюк 19 декабря 2018, 10:00
Украина получит от МВФ кредит на $3,9 млрд - Порошенко

Петро Порошенко заявив, що домовився з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард про надання Україні чергової фіндопомоги. За словами українського лідера, фонд помітив позитивні зміни в країні.

Новину передає https://damvb.org.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Рада директорів МВФ дала добро на програму допомоги stand-by на 14 місяців. Це означає, що Україна отримає 3,9 млрд доларів. Про це президент написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Схвалено і рішення про виділення у рамках цієї програми першого траншу на 1,4 млрд дол США, що відбудеться вже найближчим часом», - додав Порошенко.

Він особливо наголосив, що рішення МВФ – це важливий сигнал «про визнання беззаперечного прогресу України  у макроекономічній стабілізації». Порошенко додав, що успіх у цьому питанні був підкріплений реформами.

«Такі рішення провідних світових фінансових інституцій забезпечують сталість нашого впевненого руху і зміцнюють стійкість України на фоні складних внутрішніх і зовнішніх викликів. Впевнено крокуємо далі!» - підсумував уркаїнський лідер.

Як повідомлялось раніше, МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України. У фонді нагадали, що інвестиції в Україну у 2018 році значно скоротились, порівняно з минулим роком.Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.