RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Канада направит Украине транш финпомощи
  • На стороне ВСУ стоят гей-инструкторы из Америки и жадные мародеры - Чичерина
  • Командующий МВС Украины предложил себя в обмен на задержанных РФ моряков

Нардеп Лозовой запретил хоронить умерших без решения суда

Богдана Ошенко 13 марта 2018, 21:15
Нардеп Лозовой запретил хоронить умерших без решения суда
  • Московскому попу пришлось удалить Instagram из-за постов с роскошными вещами

    Московскому попу пришлось удалить Instagram из-за постов с роскошными вещами

Із 15 березня ані морги, ані кладовища не приймуть померлих, якщо їх живі родичі не подадуть спеціальний документ із суду. Через перевантаження судів з такого питання поховати людину впродовж 3 днів буде не можливо. Це може зайняти від 7 до 10 днів. Тим часом, громадяни повинні самі придумувати, де зберігати тіло померлого, поки суд не дасть потрібний «папірець». Вихід - спеціальні приватні холодильники, завдяки яким скоро розкрутяться сотні бізнесменів. Автор ідеї - нардеп Андрій Лозовий.

Новину передає «Преса України».

За словами судді Ірини Філатової, «всім доведеться чекати».

«Почнуть відбуватися такі зміни щодо захисту справ і справедливого судового розгляду кожного громадянина. Маленької справи для кожної людини не існує, а вона змушена буде чекати», - зазначила суддя.

Додала, що рішення про проведення експертизи доведеться чекати не менше трьох діб, а то і більше. Без документа морги тіло приймати не мають права.

«Якщо помер удома, тоді родичам потрібно знаходити якийсь вихід, щоб перебувало тіло протягом цих 72 годин», - повідомив завідувач відділення паталогоанатомії Київської міської лікарні №1 Олег Садовий.

Зазначив Садовий і те, що тіла зможуть зберігатися лише в приватних холодильних камерах, добове збереження тіла в яких буде коштувати від 280 до 350 гривень. Чи вистачить усім місць - невідомо.

Нагадаємо, в минулому році Андрій Лозовий закликав депутатів підтримати законопроект про легалізацію видобутку бурштину в північно-західних областях. З його слів, так країні вдасться значно зменшити відсоток іноземного кредитування.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.