RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Коронавирус в Украине: Минздрав объявил дату массовой вакцинации второй дозой
  • В США назвали самые эффективные вакцины от коронавируса
  • Зеленский отчитался о визите в Польшу

Гройсман: стипендии получат все, кто имеет на них право

Богдана Карц 24 сентября 2016, 19:48
Гройсман: стипендии получат все, кто имеет на них право

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував збільшення видатків на оплату стипендій більш, ніж на півмільйона гривень та заначив, що їх отримуватимуть «всі, хто має на них право».

Новину передає «Преса України».

В Держбюджеті на 2017 рік український уряд передбачив збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн гривень. За словами прем’єра, це дозволить забезпечити стипендіями всіх студентів.

«Ми маємо сьогодні у проекті Бюджету на 2017 рік навіть збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн. Це означає, що ми покриємо стипендіями усіх тих, хто має на них право», - заяив Гройсман.

При цьому, він наголосив, що зараз необхідно збільшувати мотивацію студентів за успіхи у навчанні, тому нові «академічні» стипендії повинні бути збільшеними у розмірі. Однак, держава не повинна забувати й про тих, хто соціально незахищений і наділяти стипендіальними виплатами і їх також.

«Міністерство освіти знайде необхідний баланс для того, щоб стимулювати успіхи в навчанні, і захистити тих, хто потребує соціального захисту», - відзначив прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, 2 вересня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що на засіданні уряду було знято із порядку денного питання про переведення магістратури на платну основу. На наступний рік освіта визначена як одна із пріоритетних галузей.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.