Як вибрати котушку для спінінга? Розміри шпулі котушок

zmxn 01 Август 2022, 16:46

Розміри шпулі котушок для спінінга

Лов риби за допомогою спінінга передбачує далекі закидання і виведення перед тим, як витягнути здобич з води. І ні те, ні інше неможливо без наявності запасів волосіні. Так що рибальські котушки - обов'язковий аксесуар для тих, хто збирається використовувати спінінг. І зараз ми розповімо вам про один із їхніх ключових параметрів – про розмір.

Що таке розмір рибальської котушки?

Це показник, який вказує - скільки на ній міститься волосіні. Безпосередньо пов'язаний із місткістю. Закономірність тут досить проста. Припустимо, у вас є котушка 2000. Це досить поширений серед спінінгістів варіант, якщо що. На ній може поміститися приблизно 200 метрів волосіні, завтовшки 0,1 мм. Або 100 метрів, але завтовшки 0,2. Дуже приблизно, оскільки кількість безпосередньо залежатиме також від способу намотування, від еластичності і розтяжності самої волосіні і від деяких інших параметрів. Але приблизне уявлення про місткість ця цифра дає.

Найбільш поширені типорозміри

Залежно від місткості шпуль рибальських котушок виділяють кілька типорозмірів. Ситуація з ними така.

Придбання

З питань придбання різних рибальських котушок та іншого спорядження для риболовлі ви можете звертатися до інтернет-магазину favorite-fishing.com. Це офіційне представництво торгового бренду Favorite, основною продукцією якого є різні товари для риболовлі. Вудилища, котушки, рибальські шнури та волосіні, а також аксесуари та різний одяг. Різноманітність вражає, якість – також. Особливо з урахуванням того, що ціна у продукції – не дуже висока за мірками України. Крім того, ви завжди можете розраховувати на допомогу від наших консультантів, які чудово розуміються на всьому, що стосується риболовлі та спорядження для неї. Тож – звертайтеся.