Покупка авто з пробігом: на що звернути увагу?

zmxn 08 Июнь 2021, 06:48

Покупка бу автомобиля може стати зручним вибором для багатьох автомобілістів. Такий варіант дає можливість, наприклад, стати власником автомобілю преміум класу, не звертаючись за кредитом. З іншого боку, серед пропозицій автобазара https://parkdrive.ua/uk/ternopol/ можна легко знайти багато невибагливих авто, придатних для навчання водіїв-початківців.

Як обрати відповідний бу автомобіль?

Зверніть увагу на наступні рекомендації. Вони допоможуть уникнути обману, навіть якщо у вас зовсім немає досвіду у сфері продажу авто.

У власника має бути повний пакет документів на машину: ПТС, свідоцтво про реєстрацію, сервісна книжка. У документації не повинно знаходитися сторонніх відміток чи виправлень. Прочитайте, скільки власників у машини було до вас, та як часто її продавали. Водії зазвичай намагаються скоріше перепродати авто, якщо воно виявилося проблемним.

На ступінь зносу двигуна та неушкодженість корпусу впливають умови зберігання автомобілю і його пробіг. Продавці можуть назвати недостовірні дані, тому ретельно перевіряйте записи про сервіс. В середньому кожного року машина проходить приблизно 25 тис. км. Якщо вам називають суттєво нижчі показники – їх краще ретельно перевірити.

Після опитування необхідно перейти до огляду авто:

Навіть один знайдений недолік може бути приводом знизити ціну, а у серйозних випадках – зовсім відмовитися від покупки даного авто.

Як безпечно купити вживаний автомобіль?

В Україні один з найнадійніших варіантів придбати б/у машину - це звернення до автобазару. Так називаються інтернет-сторінки, які допомагають купити або продати авто з найменшими ризиками для всіх учасників. На такому порталі ви знайдете тисячі тематичних оголошень зі зручними умовами:

BMW 318 2009

На порталі https://parkdrive.ua/uk ви зможете не виходячи з дому обрати і оглянути автомобіль, порівняти його з іншими моделями, а також зв’язатися з власником. І все це – абсолютно безкоштовно.