Біксенонові лінзи: переваги використання

zmxn 14 Ноябрь 2020, 08:04
Біксенонові лінзи: переваги використання

Зробити систему освітлення автомобіля більш сучасною допоможуть біксенонові лінзи. Це спеціальні модулі, які встановлюються в оптику транспортного засобу замість галогенових ламп. Головне, правильно вибрати монтажний розмір та діаметр.

Що дають такі лінзи?

В першу чергу, ксенон забезпечує покращену видимість проїзної частини, так як має більшу яскравість. В порівнянні з галогенками цей показник більше на 50-60%. При цьому такі прилади освітлення повністю відповідають сучасним вимогам до транспортного засобу. Головне, встановити лампи під правильним кутом, щоб не сліпити водіїв зустрічних транспортних засобів.

Використання біксенонових лінз дозволяє скоригувати потік світла в автоматичному режимі. Тобто, якщо багажник автомобіля завантажено, то передня частина піднімається, а потік світла від фар вже падає під іншим кутом. Лінзи автоматично вирівнюють його в потрібному напрямку. Такий же механізм діє при підйомі на гору або повороті: оптика регулює потік світла.

Фокусування світла – також одна із задач лінз. Чітко спрямований промінь дає можливість побачити все, що відбувається перед авто, на узбіччі та на сусідніх смугах руху.

Біксенонові лінзи відповідають за ближнє та дальнє світло. Спеціальна магнітна шторка відповідає за промінь. При цьому лампа постійно працює в одному режимі, що забезпечує їй тривалість використання.

Залежність від виробника

Лише електроніка відомого бренда заслуговує уваги. Тільки оригінальні біксенонові лінзи будуть:

Навіть при більш високій ціні такі вироби будуть дешевше в експлуатації, так як прослужать набагато довше. Серед найбільш відомих виробників варто виділити компанії Sigma, InfoLight, Hella, Fantom, Blu Ray та інші. Вибираючи продукцію цих брендів, можна бути впевненим в високих експлуатаційних характеристиках освітлювальних приладів. Навіть старі автомобілі з ними стануть безпечнішими та більш сучасними.