Перукар – багатогранна професія для творчих людей

zmxn 15 Май 2019, 04:19
Перукар – багатогранна професія для творчих людей

Хочете знайти цікаве заняття? Реалізовувати творчі задумки і отримувати високу зарплату? Зверніть увагу на вакансії перукаря в Києві на сайті jobs.ua. Це професія, яка затребувана не тільки у великих містах, а й у невеликих населених пунктах.

Справжній майстер – це не просто цирульник, який стриже за шаблоном. Це профі, який створює стиль, гарний настрій і навіть повертає бажання жити. Під його вмілими руками народжуються шедеври з волосся. Це унікальні зачіски на урочисті події, повсякденні стрижки, які не вимагають особливих зусиль для укладання, а виглядають бездоганно кожен день.

Основні напрямки діяльності

На ринку праці найбільш затребуваним спеціалістом є універсальний митець. Це фахівець, який досконало володіє професійними знаннями. Ему під силу:

Всім відома фраза: «Мрієш змінити життя – почни з нової зачіски». Щоб вислів став реальністю, потрібно потрапити до досвідченого, знаючого фахівця. Як же ним стати?

Секрети професіоналізму

Яким би досвідченим і вмілим майстер не був, у нього напевно траплявся провал. Що робити, щоб таких проколів траплялося якомога менше або взагалі не було? Наведемо кілька корисних порад від профі:

  1. Вміння слухати клієнта – це основний навик для перукаря.
  2. Потрібно не тільки правильно підбирати інструменти, але й вміло їх використовувати.
  3. Вміти працювати з широким набором інструментів і технік. Не зупинятися на досягнутому. Проходити підвищення кваліфікації і розширювати перелік матеріалів, засобів і технік.
  4. Стежити за новинками світу перукарського мистецтва. Бути у курсі останніх тенденцій. Вчитися відтворювати побачене на фотографіях, в журналах або на живих людях.
  5. Придумувати нові укладання та зачіски, ґрунтуючись на наявних знаннях і навичках.
  6. Оволодіти мистецтвом візажу, щоб доповнити перелік послуг.
  7. Уміння коректно підказати клієнтові правильні способи догляду та укладання.

Перукар – це не тільки стиліст, який створює образ, а й умілий психолог. Йому під силу змінити настрій або навіть вплинути на спосіб життя. Багато жінок, знайшовши свого стиліста, не змінюють його роками, а значить, кожен місяць звертаються саме до нього за послугами. Погодьтеся, це хороший стимул стати класним перукарем. 

Основні переваги

Важливими плюсами професії є наступні можливості:

Навіть за умови високої конкуренції хороший перукар завжди затребуваний. До нього черги розтягується на тижні, а то й на місяці. Єдиний мінус – необхідність працювати руками, але якщо відкрити свій салон, і цей недолік можна виправити.