RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине отсутствует реестр граждан с бесплатными 2 га земли
  • ЕС говорит Украине прямым текстом: знай своё место, землеройка
  • Вместо $10 заплатят $3000 - Gilead нагреет руки на пациентах с Covid-19

Максим Тимошенко: Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора НМАУ!

viktor trigub 11 февраля 2019, 17:55
623

Вперше в Україні!

Світовій зірці, видатному співакові Пласідо Домінго буде урочисто вручено Диплом Почесного професора Національної музичної академії імені П.І. Чайковського.

Подія відбудеться 14 лютого о 10.30 у Великій залі Оперної студії імені Героя України Василя Сліпака.
У свій перший офіційний візит до України, зірка оперної сцени Пласідо Домінго вперше стане гостем академічного навчального закладу. І це наша Академія – навчальний заклад з багатою історією та високим рівнем викладання, яка є визнаним світовим брендом музичної академічної освіти.

-Ідея запросити відомого співака до Альма-матер виникла у наших студентів, які звернулися до мене з проханням організувати таку зустріч. Питання ми вирішили оперативно: рішенням Вченої ради Академії Пласідо Домінго присвоєно звання Почесного професора НМАУ імені П.І. Чайковського. Тож за кілька днів студенти та викладачі стануть учасниками урочистостей із вручення видатному гостеві Диплома і належних відзнак. Ми організовуємо яскраву незабутню для всіх подію! – коротко повідомив Ректор НМАУ Максим Тимошенко.
До речі, у List of awards and nominations Пласідо Домінго близько сотні різних нагород, звань, премій, відзнак. З них 17 – звань почесного професора і доктора навчальних музичних академій, консерваторій Європи, Америки, країн Сходу.

Незабаром додасться ще одне звання – Почесний професор Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського. В Україні ми перші. – зазначив Максим Тимошенко.

Деталі для преси будуть повідомлені окремо. Вхід за запрошенням Академії. Жорстка акредитація для преси!

Музика України

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.