RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Журналисты вспомнили, что можно было купить за 20 грн в 1996 году
  • Антирекорд - за сутки у 7517 украинцев обнаружили коронавирус
  • Психологическая отметка преодолена - В Украине плюс 7053 больных на коронавирус

НМАУ: зміцнення китайсько – українських відносин

viktor trigub 26 ноября 2019, 17:27
589
Новий крок Академії для зміцнення китайсько – українських відносин

26 листопада 2019 року між Національною музичною академією України ім. П. І. Чайковського та Китайською асоціацією сприяння розвитку культури в Україні “Media Lab” було підписано меморандум з метою налагодження співпраці у галузі культури, мистецтва та освіти.

“Media Lab” є однією з найбільших азійських організацій, що заручилася підтримкою Голови Китайської Народної Республіки Сі Цзиньпіня та спрямовує свою діяльність на зміцнення міжнародних відносин, взаємоповаги та гармонії між різними народами і їх культурами задля міцної дружби країн світу.

Ректор Академії Максим Тимошенко та заступник директора Китайської асоціації сприяння розвитку культури в Україні Чжен Ган підписали документ, згідно з яким у навчальний процес Академії буде впроваджено освітню програму, яка передбачає інтерактивні методи здобуття освіти, зокрема дистанційне опанування комплексу фахових нормативних дисциплін.

Наразі, завдяки китайській компанії, на прохання доктора мистецтвознавства, професора кафедри дерев’яних духових інструментів НМАУ ім. П. І. Чайковського Володимира Качмарчика для оркестру було придбано пульти для нот з підсвіткою.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.