RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

Василь Веселий з «Укрпошти» збирається у СІЗО

Олександр 24 декабря 2014, 09:09
4040

Перед звільненням Міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським в.о. генерального директора «Укрпошти» Михайла Паньківа телевізійні програми та інтернет-медіа рясніли повідомленнями про корупцію.

Одним з головних фігурантів цих публікацій був комерційний директор «Укрпошти» Василь Веселий.

У листопаді комерційному директору «Укрпошти» Василю Веселому офіційно було пред'явлено звинувачення у тяжкому злочині, а судом встановлений відповідний запобіжний захід – обмеження волі. Веселий навіть ходив на роботу зі спеціальним електронним браслетом. В той же час Василь Веселий залишався на керівний посаді в державному підприємстві. В.о. гендиректора Михайло Паньків не міг обійтися без одного з головних організаторів злочинних схем, і тому Василь Веселий продовжував ходити в свій високий керівний кабінет і продовжував «потрошити» нещасну «Укрпошту» з відчаєм приреченого.

Згодом, Василю Веселому вдалося «вирішити питання», і за допомогою хабарів у 500 тис. доларів (по іншим джерелам, загальна сума хабарів склала 1 000 000 доларів), він уникнув покарання.

Навіть більше: Паньків і Веселий проробляли схему, за якою Веселий мав зайняти одну з впливових посад у Мінінфраструктури.

Веселий навіть на радощах придбав собі шикарний «Бентлі» білого кольору і поставив «мажорний» номер.

Але з приходом у Міністерство нового міністра Пивоварського, надії Веселого на те, що можна зайняти тепле крісло, не виправдалися.

Більше того, шефа Веселого звільнили за значні порушення, які міністерська комісія виявила в «Укрпошті». А над Веселим знову скупчилися хмари. Прокуратура готова продовжити розгляд кримінальної справи.

Є надія, що до майбутнього суду Василь Веселий сидітиме у Лук’янівському СІЗО, а не «розсікатиме» столицею у шикарному «Бентлі» з електронним браслетом. 

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.