RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Украинские депутаты решили не повышать качество учебной литературы
  • Локдаун порадует украинцев снижением цен на определенные товары – эксперты
  • Савченко обратилась к неравнодушным украинцам за помощью

Ми будемо використовувати всі інструменти народної дипломатії для встановлення миру

viktor trigub 12 апреля 2019, 20:42
685

Для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах!

12 квітня у Національній спілці журналістів України пройшла прес-конференція Голови ГО “Розумне майбутнє” Анни Горбань – “Звіт про поїздку до ООН”.

В березні Анна Горбань стала учасницею CSW – Сесії Комісії ООН зі становища жінок, яка була присвячена «Системам соціального захисту, доступу до державних послуг та стабільній інфраструктурі для забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат».

Анна Горбань зауважила, що для активних жінок з громадського сектору важливо приймати участь у міжнародних заходах задля налагодження зв’язків та залучення підтримки міжнародної спільноти.

Під час сесії QA Анна звернулася до Генерального Секретаря ООН з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні.

“Діти, які народилися в зоні конфлікту, за два роки підуть до школи. Вони навчилися відрізняти звуки снарядів. Я хочу щоб вони бачили мирне небо і були щасливі”

“Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над

питаннями, які Ви підіймаєте” – почав свою відповідь Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Представниці української діаспори, експати та світового українського товариства, до яких мала нагоду звернутися Анна під час візиту до Нью-Йорку та Вашингтону, радо сприйняли запрошення та долучилися до акції збору книжок для дітей зі Сходу “Спільне майбутнє через спільні книжки“.

Наступного місяця книжки поїдуть до малечі в зону ООС.

“Також планується низка спільних заходів” – зазначила Анна Горбань.

До участі у прес-конференції була запрошена Лариса Вербицька, співзасновниця Спілки Коло Жіночого Партнерства, керівниця проекту “Регіональна антикорупцийна мережа”, яка в своєму виступі нагадала позицію західних партнерів, що була висловнена Куртом Волкером на Форумі в Вашингтоні – “Не питайте нас “Що нам, українцям, треба робити?”, надайте свої ініціативи. Ми будемо раді підтримати!”

“Ми будемо використовувати всі інструменти народної дипломатії для встановлення миру в Україні. Я мама. Не буває чужих дітей. Я хочу, щоб мій син був щасливим. Я хочу, щоб всі діти в Україні росли щасливими” – зазначила Анна.

Анна запросила всіх бажаючих долучатися до акції збору книжок для дітей зі Сходу “Спільне майбутнє через спільні книжки“через однойменну сторінку у фейсбуці і пообіцяла надати повний звіт майбутнього візиту.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.