RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

Корупціонера Паньківа звільнили з «Укрпошти»

Олександр 21 декабря 2014, 05:08
3267

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський підписав наказ про звільнення з посади в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Михайла Паньківа.

Звільнення Паньківа відбулося через кілька днів після заяви голови СБУ Валентина Наливайченка про рясні корупційні схеми у деяких структурах міністерства, а саме на «Укрпошті» і «Укрзалізниці».

«За підсумками проведеної наради з керівництвом Укрпошти, відповідно до матеріалів, наданих громадськістю, та виявлених під час перевірки на підприємстві правопорушень Міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським прийнято рішення звільнити в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Михайла Паньківа. Виконання обов’язків генерального директора тимчасово буде покладено на Ткачука Ігоря Віталійовича, який зараз обіймає посаду заступника генерального директора Укрпошти», - написав сайт міністерства.

Щоправда, сам Михайло Паньків стверджує, що він сам пішов. Залишив займану посаду, створене ним корупційне гніздечко добровільно. Щоправда, заявам Паньківа грош ціна. Їм ніхто не вірить.

Після того, як корупційні дії Паньківа і його оточення (Василя Веселого і Павла Гуртовору) по «розпилу» «Укрпошти» стали очевидними, самі працівники підприємства почали скаржитися в міністерство. Але тоді попередній міністр не реагував. У Паньківа і Ко було все «схвачено».

Тоді працівники, що не хотіли банкрутства національного оператора поштового зв’язку, завжди прибуткового підприємства, вийшли у соціальні мережі. Слід зазначити, що за невеликим виключенням, офіційні ЗМІ (і паперові, і електронні) не розміщали інформацію про корупцію в «Укрпошті». Чому, це вже інше питання.

Міністр Пивоваров не полінувався і проаналізував інформацію, яка надходила від громадськості. І Паньківа звільнено.

Але не варто забувати, що в «Укрпошті» залишилися комерційний директор Василь Веселий, проти якого було порушено, а потім припинено кримінальне впровадження. За це Вася відлічив мільйон доларів. Також в системі залишається особистий гаманець Паньківа, головний розпорядник виручки «Укрпошти» Павло Гуртовий, який через «Укрпошту» впарював зіпсовану ковбасу і інші продовольчі товари сільським пенсіонерам втридорого.

Та й звільнення Паньківа буде не результативним, якщо «Укрпошта» і держава не отримають назад вкрадених грошей.

Одним словом, в «Укрпошті» авгієві стайні після діяльності Паньківа і Ко, ще чистити і чистити! 

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.