RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

Кадрові чистки в день Святого Миколая

Олександр 20 декабря 2014, 06:06
2339

19 грудня керівництво «Укрпошти» вдалося до репресивних заходів – звільнило 4 директорів обласних дирекцій.

Здавалося, що за останній рік - час правління в.о. генерального директора Укрпошти Михайла Паньківа, все саме погане з УДППЗ «Укрпошта» вже сталося. Алне Паньків та його найближче оточення (В. Веселий, Р. Стасів, П. Гуртовий, О. Хмеленко та інші) пішли далі. У день Святого Миколая вони зробили «подаруночок» чотирьом директорам обласних філіалів: Сумського (Криштопа), Закарпатського (Ростова), Рівненського (Колганова), Чернігівського (Рутара).

До речі, останнього в грудні на посаді поновив Чернігівський суд. До цього Паньків довів Ярослава Рутаря до серцевого приступу, вимагаючи у того звільнитися. Під тиском Паньківа Рутар все ж написав заяву на звільнення, але навмисно не поставив дату і підпис, що дало йому змогу її оскаржити у суді. І от Паньків вчерговий раз плюнув на закон, і звільнив його.

Цікаво, що ніяких об’єктивних причин для звільнення цих директорів не було. Дирекції, які вони очолювали, займали високі рейтингові місця за результатами господарської діяльності підприємства.

Їх звільнили в один день без шансу висловити свою позицію на засіданні контрактної комісії, як того вимагає порядок. Єдине, чим вони провинилися – завжди критикували дилетантську роботу Паньківа і його кліки в професійному сенсі та чесно говорили про зловживання \і корупційні схеми, що продовжують діяти в «Укрпошті».

І ще «дрібничка»: чотири директори змогли б залишитися на посадах, якби вони дали Паньківу по 50 тисяч доларів хабаря кожен. Як того вимагав Паньків. Він у такий спосіб прагнув пов’язати у корупції не зручних йому директорів. Але ті не погодилися.

«Поштова громадськість, звертаючись до уповноваженого органу управління - міністра Інфраструктури А. Пивоварського, рішуче вимагає проведення засідання контрактної комісії за участі керівництва міністерства для неупередженої оцінки фахової придатності Ростова, Криштопа, Колганова, Рутара і оцінки адекватності дій М. Панькова, який системно нахабно порушує законодавство України», - написали працівники «Укрпошти» у соціальних мережах і направили відповідне звернення в Міністерство інфраструктури.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.