RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине химтерапия для онкобольных станет бесплатной
  • Зеленский отреагировал на избиение украинца в Париже
  • Звезды украинского шоу-бизнеса. Второй эшелон. История № 2: АЛЕКСАНДР ЯКИМЕЦ

Слово на захист книжкового ринку «Петрівка»

viktor trigub 08 июля 2020, 14:47
666

Ще раз уважно прослухав запис розмови між представником адміністрації книжкового ринку «Петрівка» і підприємцями , які мають там робочі місця.

Керівник цього ринку чомусь вважає , що право власності поширюється лише на тих підприємців , які мають багато грошей і суди будуть однозначно приймати їх сторону.

Він не враховує того, що підприємці-орендарі вкладали власні кошти у реконструкцію ринку і це майно є їх власністю.- заявив юрист Олег Березюк.

В Україні далеко не усі суди корумповані і тому немає жодних підстав наперед ствержувати на чию сторону стане суд.

У нас є ще багато суддів, які приймають законні і справедливі рішення .

За інформацією КМДА земля , де розміщується книжковий ринок , не може бути в приватній власності, оскільки там проходять комунікації , що забезпечують діяльність усього міста.

У зв’язку з цим виникає питання щодо законності виділення цієї землі під будівництво торгово-розважального центру.

Київський міський голова Віталій Кличко офіційно заявив, що він підтримує вимоги усіх тих, хто виступає за збереження книжкового ринку і обіцяє надавати їм всебічну допомогу у відстоюванні своїх прав і законних інтересів.

-Вчора на захист книжкового ринку пройшов великий мітинг , де взяли участь представники громадських організацій , КМДА, народні депутати України та депутати Київської міської ради.

Слід очікувати , що найближчим часом події навколо книжкового ринку будуть розвиватись більш динамічно, що має сприяти швидкому і логічному завершенню цього конфлікту. - відзначив Олег Березюк, Інститут глобальної політики і права

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.