RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 2021 год стартует с уменьшения количества украинских субсидиантов
  • В Минздраве заявили о рекордном приросте новых больных на коронавирус
  • Суточный антирекорд – В Украине 74 смерти от Covid-19

НЕ ТРЕБА ПРИМІТИЗУВАТИ ДИСКУСІЮ МІЖ ГЕЯМИ І НЕ-ГЕЯМИ!

3696

Сьогодні абсолютно не йдеться про винищення чи дискримінацію гомосексуалів!!! Але саме це чомусь приписують тим, хто не поділяє "ідеологію" геїв! Це такий метод облити брудом опонентів, щоб примітизувати дискусію?

Сьогодні актуальним є інше питання, а саме таким питанням є право не-геїв вільно, мирно, політкоректно виражати своє ставлення до геїв і їхніх гей -парадів!!! Чи мають право не-геї, зокрема віруючі згідно з Біблією, висловлювати своє бачення гомосексуалізму як збочення, як ПРОТИПРИРОДНОГО явища? Чи їм слід нав'язувати з допомогою усіляких заходів думку, що гомосексуалізм є нормою і ПРИРОДНИМ явищем? В Україні є випадки порушення конституційних прав і свобод людей, які є геями? Якщо є то чому немає законодавчого чи судового вирішення цих проблем? Якщо немає таких випадків, то для чого проводяться гей-паради?

Може це реакція самих геїв на усвідомлення того, що вони ІНШІ, не такі як усі і вони від усвідомлення цього дуже комплексують (по Фрейду)? Може річ у тім, що їм хочеться якимось чином позбавитися від усвідомлення від того, що вони ІНШІ? Може гей-паради це прояв того, що Фрейд називав психологічним захистом свого "Я"?

Чому дехто поняття свободи однобоко  асоціює з гей-парадами і не асоціює з можливістю не-геїв ставитися до гомосексуалізму як до  збочення, відповідно до Біблії?

Треба думати над цими проблемами, а не примітизувати дискусію, звинувачуючи антипатиків гей-парадів в "неєвропейськості", а інколи навіть у "фашизмі"... До речі, вважати, що свобода гей-парадів - це достатній критерій для визнання України цивілізованою, європейською, демократичною країною - це теж примітивізм!

Це надскладна проблематика, яка потребує авторитетних досліджень і просвітницьких заходів, а не популістських і примітивних підходів, на яких так люблять паразитувати ЗМІ і політичні маргінали різних мастей!

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.