RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине планируют не переводить часы
  • Степанов рассказал, сколько украинцев стали в очередь на вакцинацию от коронавируса
  • В Украине стартовала запись на вакцинацию от Covid-19

Кому потрібна така обласна рада?

Сергій Cавченко 11 августа 2014, 11:13
1504

Можна всіх привітати, панове. Революція Гідності, за яку боролися мільйони українців, і за яку віддала життя Небесна Сотня зазнала нищівної та остаточної поразки. І могильником її став не зниклий безвісті Янукович, і не “Гради” Путіна, і навіть не бойовики Гіркіна. Поховали її “свої” – українці.

У столиці розпочалося чергове протистояння навколо наметового табору на Майдані Незалежності, а у Вінниці колишні союзники готові всадити ножа у спину новій владі.

Демарш заступника голови обласної ради Наталії Солейко, яка, спільно з партійцями з “Батьківщини” провела прес-конференцію з критикою влади, цікавий самий по собі, оскільки нечасто доводиться спостерігати за тим, як один чиновник звинувачує інших у тому, що не вміє виконувати власні обов’язки. Поганому танцюристу, як кажуть...

Але вся “родзинка” в іншому – Солейко у даному випадку представляла не стільки себе (її особисту точку зору ніхто і ніколи так і не почув), а позицію обласної ради в цілому. Стисло її можна сформулювати так: “Обласній раді не дають працювати”.

А хто їй це право має санкціонувати? Що взагалі зробила обласна рада за час, після Революції Гідності? Що робить зараз для бійців АТО? І тут починаються неприємні для її керівництва риторичні запитання. Солейко та її безпосередній керівник Сергій Свитко сварилися з депутатами, звинувачували, погрожували, скаржилися, ображалися, проте... нічого не робили.

Обласна рада нічим не допомогла ані учасникам АТО, ані вимушеним переселенцям зі Сходу України.

Обласна рада провалила розрекламовану кампанію “люстрації”. Майже усі звільнені головні лікарі поновилися на посадах (навіщо їх було взагалі чіпати, адже суддів та прокурорів Свитко “люструвати” злякався?).

Обласна рада закриває очі на земельні оборудки старої влади.

Обласна рада займається лише тим, що публікує звістки про підкилимні інтриги у місцевих ЗМІ.

Обласна рада у такому форматі, який існує сьогодні нікому не потрібні. Крім самого Свитка та пенсіонерки Солейко, яка щосили тримається за “крісло”.

І коли кажуть, що деякі органи місцевого самоврядування слід переобрати уже зараз, то з Вінницької обласної ради слід починати.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.