RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине будут испытывать американские лекарства от коронавируса
  • Более 3 миллионов украинцев вакцинировались против ковида
  • В Киеве не привитые против коронавируса преподаватели не вернутся к работе

Олег Березюк: прогноз щодо розвитку соціально-політичних процесів в Білорусії

viktor trigub 25 августа 2020, 06:06
864

-На минулому тижні до нас звернувся віце-президент однієї із серйозних комерційних організацій і попросив дати прогноз щодо розвитку соціально-політичних процесів в Білорусії на найближчу перспективу.- повідомив Олег Березюк, директор Інституту глобальної політики і права

Ми розуміємо практичну потребу бізнесу у складанні подібних прогнозів, тому досить швидко виконали поставлене завдання.
Враховуючи те,що далеко не кожен підприємець може дозволити собі замовлення подібного дослідження,ми вирішили поділитись результатами нашої роботи з більш широкою аудиторією.
Детальний аналіз джерел інформації і нинішньої суспільно-політичної ситуації в Білорусії займе дуже багато часу,тому обмежимося лише загальними висновками.

Очікується,що найближчим часом протестні акції в цій країні припиняться ,а політична ситуація стабілізується.
Росія не зможе анексувати Білорусь через протидію цьому процесові з боку трьох впливових геополітичних гравців.
У зв’язку з відсутністю в цій країні ідеологічно визначеної і організованої опозиції, швидше за все Олександр Лукашенко збереже владу на невизначений термін.
За нинішніх обставин зовнішні фактори не зможуть спровокувати в Білорусії революцію,оскільки в країні є ще досить багато громадян,які підтримують політику Олександра Лукашенка .
На сьогоднішній день на його боці також виступають спецслужби, дипломатія, поліція і збройні сили.
Варто зауважити, що цей прогноз базується виключно на аналізі інформації і фактів ,що впливають на розвиток нинішньої політичної ситуації в Білорусії та сучасних геополітичних розкладів у світі.

Також хочу зазначити,що будь-яка інформація це продукт, який має властивість швидко застарівати ,тому досить точний прогноз можна робити лише на найближчу перспективу.
В подальшому потрібно аналізувати розвиток подій в режимі реального часу і вносити відповідні корективи.
-Очевидно,що це досить дороге задоволення, оскільки вимагає значних затрат часу і участі у цьому процесі людей із серйозною професійною піготовкою і відповідним практичним досвідом у сфері збирання ,аналізу і узагальнення стратегічноі соціально-політичної і міжнародно- правової інформації.- підкреслив Олег Березюк, директор Інституту глобальної політики і права

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.