RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Шарий разъяснил, для кого и почему Майкл Щур делает контент
  • Шарий предложил Порошенко оплачивать свой канал АТР
  • В России отреагировали на желание Трампа помирить РФ и Украину

Про особливості української корупції (спеціально для зарубіжних експертів)

2113

Кажуть, що ПАРЄ черговий раз б'є на сполох щодо корупції в Україні...

А чи розуміють експерти ПАРЄ природу нашої корупції? Чи розуміють вони, що наша корупція - це наслідок СОЦІАЛЬНОЇ АНОМАЛІЇ в українському суспільстві, а не через недоліки в законодавстві чи в роботі антикорупційних органів?

Дуже жаль, що ПАРЄ не розуміє особливий характер сучасної корупції в Україні. Це - КОРУПЦІЯ КРИЗОВОГО ТИПУ, і тому, згідно з концепцією "антикорупційних лещат", саме по собі НАБУ чи будь-які інші антикорупційні органи (навіть смертна кара для корупціонерів!!!) не можуть подолати цю корупцію, якщо не будуть здійснені соціальні (політичні, економічні, правові, моральні, освітні тощо) реформи, які підірвуть соціальний корінь корупції, - ці реформи мають створити ситуацію, КОЛИ ЧЕСНО ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ СТАНЕ ВИГІДНО! Як це є тепер, наприклад, у Сінгапурі, Фінляндії, Японії, Німеччині... 

Саме завдяки реалізації концепції "антикорупційних лещат" у цих країнах вдалося подолати корупцію. А НЕ КАРОЮ ЄДИНОЮ! Вирішальний антикорупційний потенціал належить СОЦІАЛЬНИМ РЕФОРМАМ. Тому надіятися виключно на каральні заходи антикорупційних органів - це АНТИКОРУПЦІЙНА ІЛЮЗІЯ, яка приносить лише шкоду. Коли вже цю закономірність зрозуміють наші антикорупціонери і зарубіжні експерти та грантодавці? 

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.