RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

На шляху до вдосконалення

Олександр Вахній 22 июня 2017, 12:54
3068

16 червня 2017 року, в рамках відзначення підписаного Президентом Указу Президента №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», в Києві відбувся міжнародний форум «Україна-Корея: шлях від занепаду до процвітання».

З доповідями перед присутніми виступили Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Ну, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук, заступник Голови Асоціації християнських бізнесменів Корея Шин Чі Хо, радник президента Кореї з питань безпеки і зовнішньої політики Сусідства Чол Кі, директор корейської виробничої корпорації Ганк Сок Чанг, керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Корея Сергій Ларін.

Даний захід став майданчиком для обміну досвідом та налагодження партнерських стосунків між бізнесменами України та Кореї. Одним із завдань, поставленим перед організаторами форуму було привернення уваги українського суспільства до принципів сучасної реформації Південної Кореї та запровадження їх у нашій країні.

Серед запрошених на форум, був й очільник київського осередку Мерітократичної партії України Роман Сулейманов. Виступаючи у панельних дискусіях на теми що стосувалися розвитку економіки, підприємництва та громадського сектору, пан Роман зазначив важливість такого спілкування й обміну досвідом, вкрай важливого для налагодження партнерських стосунків не тільки між політиками і бізнесменами України та Кореї, а й громадськими діячами.

Мерітократична Партія України виступає з підтримкою заходів, котрі спрямовані на впровадження передового досвіду успішних держав світу в Україні.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.