RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

«Король налу» і туалетного паперу Гуртовий

Олександр 23 декабря 2014, 06:46
2783

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський звільнив з посади в.о. гендиректора «Укрпошти» Михайла Паньківа. Але корупційний ланцюжок залишився

Одною з ланок цього кримінального і корупційного ланцюжка, який Паньків успадкував у попередників, і який викував ще міцнішим, є «особистий гаманець» Паньківа Павло Гуртовий.

Павло Гуртовий потрапив в центральний офіс «Укрпошти» з Чернігова ще при Януковичі. Він свого часу, навчався у досвідченого заступника директора з торгівлі Чернігівської дирекції. Перейнявши досвід і отримавши підвищення, він «з'їв» свого вчителя, навідріз відмовився працювати за грабіжницькими схемам свого учня.

Позаочі Гуртового у відомстві прозвали «королем туалетного паперу» і «повелителем сірників і спецій пошти». Ви навіть не уявляєте, скільки грошей може приносити торгівля в масштабах «Укрпошти» цими дешевими товарами.

А Гуртовий має нахабство, працюючи одним з керівників в дирекції з торгівлі «Укрпошти», вганяти її в борги через контрагентів підприємства, до яких він має особисте і безпосереднє відношення.

Одне з них - ТОВ «Компанія Спецпроект», поставляючи товар зі стовідсотковою націнкою, не пропускаючи конкурентів на дирекції, не дозволяє збільшувати обсяг продажів. Адже з такою ціною, що виставляє ця компанія, покупцям дешевше купувати товар у найдорожчому маркеті України. І про який прибуток для «Укрпошти» і держави можна говорити.

Наглість Гуртового вразила навіть останнього генерального директора (призначеного за квотою Сергія Арбузова) Костянтина Кривенка. Однак, і він, замість того, щоб підключити правоохоронців, вирішив, що кримінальний талант Гуртового може йому послужити.

Служив йому Гуртовий вірою і правдою. Як, і після звільнення Кривенка почав служити новопризначеним комерційному директору Василю Веселому і в.о. гендиректора Михайлу Паньківу. Втілював корупційні схеми при Паньківі. Вони не відрізнялися різноманіттям: не обліковувалася повністю готівка, завищувалися ціни на ліки, промтовари, продукти, якими торгує «Укрпошта». Усе це стікалося до Гуртового, частини він ніс Паньківу і Веселому.

Звільнення Паньківа Веселому і Гуртовому, це як ніж в серце. Чи, як серпом, самі знаєте по чому…

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.