RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Шарий предложил Порошенко оплачивать свой канал АТР
  • В России отреагировали на желание Трампа помирить РФ и Украину
  • Укроборонпром продал оружие почти на миллиард долларов

ПРО РОЛЬ ЗМІ У ПРОГРЕСИВНИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ В УКРАЇНІ

AleKo (Александр Н. Костенко) 25 августа 2017, 08:57
1581

ЗМІ в Україні поки що не осягнули своєї місії. Журналісти не повинні самі претендувати на роль експертів і перетворюватися на експертів. "Золотий стандарт" журналістики - це вирізняти "зерна від полови", "бачити" нові прогресивні СОЦІАЛЬНІ ІДЕЇ, відкривати справжніх експертів і надавати трибуну для дискусій справжній еліті, яка має вивести суспільство на шлях прогресу! СОЦІАЛЬНЕ ПРОСВІТНИЦТВО, тобто формування СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН - ось місія пргресивної журналістики, в центрі якої має бути ГРОМАДЯНИН!

Прогресивні ЗМІ мають бути платформою для комунікації еліти з масами заради суспільного прогресу. У концепції для прогресивних ЗМІ в центрі має бути теза про те, що СЬОГОДНІ ПРИЧИНОЮ НАШИХ УСІХ ПРОБЛЕМ Є НЕРОЗВИНЕНІСТЬ СОЦІАЛЬНОЇ (тобто політичної, економічної, правової, моральної) КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН. Саме це найактуальніша і доленосна проблема для нашого суспільства сьогодні! Тому для України найбільше можуть зробити ті ЗМІ, які будуть шляхом соціального просвітництва сприяти формуванню у громадян соціальної культури.

Існує закон: ми будемо жити як у Швеції (чи Німеччині, чи Фінляндії і т.п.) лише тоді, коли у громадян України буде така сама соціальна культура як у шведів (чи німців, чи фіннів і т.п.). І ЗМІ можуть і мають сприяти формуванню цієї культури у наших громадян.

До речі, твердження, що для свого виживання ЗМІ мають "продавати" нашим громадянам примітивний "продукт" - це виправдання, яке використовують лише бездарні журналісти!

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.