RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Бывший топ-менеджер ПриватБанка отправлен под арест с 52 млн грн залога
  • Более половины украинцев поддерживают санкции против Медведчука и Марченко
  • Зеленский ожидает кредит от МВФ

Стратегічні аспекти співпраці з китайськими партнерами

viktor trigub 05 июня 2019, 07:23
766

За останні півроку,численні візити делегацій з Китайської Народної Республіки до Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського перейшли з розряду чогось неймовірного в закономірний результат досягнення успішних домовленостей між керівництвом академії на чолі з ректором-Максимом Тимошенко та китайськими партнерами.

Головною і важливою подією стало підписання додаткових угод між сторонами – партнерами щодо проекту будівництва на території КНР Міжнародної хеншуйської академії музики та мистецтв, керувати яким будуть обидва заклади. Сумісне керівництво.

Яку користь така співпраця принесе академії та нашій державі в цілому?

По перше, незважаючи на низьку оплату праці, викладати та працювати у Академії бажає велика кількість талановитих музикантів та педагогів.

Завдяки співпраці з Китаєм, ми зможемо рекомендувати найкращих викладачів на роботу у міжнародній академії.

По друге,кращі китайські студенти, які висловлять бажання навчатись у магістратурі, за результатами сумісного відбору зможуть навчатись у стінах нашої академії,та здобувати магістерську освіту.

А це кошти та надходження не тільки на рахунок академії але й суттєве надходження до бюджету нашої держави.

Також,згідно попередніх переговорів та домовленостей,наші китайські партнери виказали готовність допомогти у фінансуванні ремонту даху академії, оперної студії.

Ні для кого не секрет, що спец. фонд академії в більшій своїй частині наповнюється за рахунок плати за навчання іноземних студентів.

Зі спец. фонду виділяються кошти на преміювання викладачів та працівників , на різні необхідні закупівлі, а також оплату комунальних платежів за гуртожиток.

Загалом кожного місяця на потреби академії зі спец. фонду витрачається близько мільйону гривень.

Тому , співпраця з нашими китайськими партнерами є запорукою дружніх відносин та можливістю вирішення нагальних проблем академії без залучення коштів з держбюджету країни,яких завжди не вистачає на культуру.

Alex Lapushkin
Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.