RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально

ЗЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ

viktor trigub 09 августа 2021, 09:47
759

Vladimir Prohnich найближчі два місяці перебуватиме під вартою в Лук’янівському слідчому ізоляторі.

Таке несправедливе та негуманне по суті рішення прийняв суддя Печерського райсуду столиці Р.Новак .

Саме того суду, який нещодавно замість буцегарні, помістив кума путіна Віктора Медвечука під домашній арешт. І це при тому, що останній підозрюється в державній зраді та воєнних злочинах на Донбасі, які є особливо тяжкими злочинами.

Але суддя Новак не взяв до уваги заяви двох десятків поручителів, серед яких колишній в’язень Кремля Микола Карпюк , колишній комбат Айдару Сергій Мельничук та багато достойників.

Не почув суддя і агрументи захисту що незадовільного психоемоційного стану Володимира Прохнича , викликаного постравматичним синдормом, а також незадовівльним станом здоров’я.

Не допомогли і потуги міністра у справах ветеранів Лапутіної та Голови Консультативної ради при Президентові Україні Вербівської, які з їх слів оббивали пороги генпрокуратури. Лапутіна взагалі подавши заяву про взяття на поруки Володимира, не з’явилася до суду.

Адвокат Віталій Кравченко, який здійснює захист Володимира на прохання побратимів-айдарівців за сприянням Української спілки учасників бойових дій в АТО, вже готовить апеляцію на судове рішення.

Окремого реагування заслуговують незаконні дії судді, який безпідставно обмежив кількість присутніх в залі судових засідань під час слухання клопотання прокурора та перешкоджав журналістам у виконанні свої обовязків.

Велика подяка айдарівцям та пересічним громадянам , які відгукнулися та прийшли підтримати Володимира.


#підтримую_Прохнича

Слава Україні !!! Ми Переможемо !!!

СВОБОДУ ВОЛОДИМИРУ ПРОХНИЧУ !!!

Andrii Mamalyha

Прошу максимального перепосту, бо через цей допис блокували основий аккаунт!!!!!

ВІДЕО СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ ТУТ https://youtu.be/F8KVcJKtJFE?t=7913

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.