RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Украинский Фонд борьбы с коронавирусом не закупал аппараты ИВЛ
  • В Украине официально вернули бэби боксы
  • В Украине плюс 3627 новых больных на коронавирус

Соціальний оскар від ТЦК

Марина Кондратенко 20 июня 2018, 23:21
1171

Підзвітність громадських організацій перед суспільством отримує визнання та заохочення

27 червня 2018 року Творчий центр ТЦК проводить церемонію нагородження переможців V Національного конкурсу публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства за 2017 рік.

Прозорість та публічність є важливими принципами діяльності не лише органів влади, а й власне громадських та благодійних організацій у тому числі. Задля заохочення належного рівня прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства (ОГС), підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій Творчий центр ТЦК вже п’ятий рік проводить Національний конкурс публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства. У цьому році у конкурсі взяли участь 46 організацій, серед яких є впізнаванні на національному рівні і ті, які є лідерами громадського руху в своєму регіоні. Серед учасників представлені організації різних областей (Донеччина, Житомирщина, Луганщина, Львівщина, Миколаївщина, Одещина, Полтавщина, Рівненщина, Тернопільщина, Черкащина, Чернігівщина, Херсонщина Хмельниччина і м. Київ).

Запрошуємовзяти участь у заході, який відбуватиметься за адресою: вул. Володимирська, 49А, у Вільному просторі «INVERIA», зала «Lecture Hall». Початок об 11.00 (реєстрація о 10.30). Захід розраховано на дві години. Прохання попередньо повідомити про свою участь, надіславши електронної поштою лист на адресу office@ccc.kiev.ua або телефоном (044)5746411.

Захід проводиться спільно з ПРООН в межах проекту Програми «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.