RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Антирекорд в Украине – Плюс 1318 новых больных на COVID-19
  • Украина готова помочь Бейруту
  • Вакцину от коронавируса получат 20% населения Украины

Вітаємо Кирила Карабиця!

viktor trigub 26 декабря 2018, 23:00
909

Добрі новини з Національної музичної академії України!

Від щирого серця хочу привітати з Днем народження одного із найяскравіших представників молодих диригентів України Кирила Карабиця!

Кирило Карабиць – це перш за все особистість з твердою громадською позицією, патріот та людина, яка щиро вболіває за долю своєї alma mater та працює задля її розвитку.

Для мене було великою честю підписати наказ про призначення Кирила Карабиця радником ректора з культурно-мистецьких питань.

Для консерваторії підтримка таких талантів як Кирило Карабиць, нащадка видатних батьків композитора Івана Карабиця та відомого в Україні музикознавця і професора Мар’яни Копиці є важливою та необхідною. – написав Ректор Національної музичної академії України Максим Олегович Тимошенко

В цей день я хочу побажати Кирилові міцного здоров‘я та нових творчих здобутків на благо розвитку українського музичного мистецтва!

З Вікіпедії

Карабиць Кирило Іванович (нар. 26 грудня 1976) — український диригент, син композитора Івана Карабиця.

Закінчив Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат імені М. В. Лисенка, потім — Київську консерваторію.
У 1995 стажувався у Відні та Штутгарті. В роки стажування знайшов в архіві Берлінської співочої академії ноти Пристрастей за Йоганесом К. Ф. Е. Баха, які вважалися втраченими.

Творчий шляхРедагувати

1995 — дебютував як диригент з Національним ансамблем солістів «Київська Камерата», де працював чотири роки.

У 1998—2000 роках працював з Будапештським фестивальним оркестром, в 2002—2005 — з філармонічним оркестром Французького радіо.

З 2007 (формально з 2009) року був 13-им Головним Диригентом симфонічного оркестру в Борнмуті (Борнмутський симфонічний оркестр). Під керівництвом Кирила Карабиця оркестр здобув звання «Найулюбленішого оркестру світу».

У вересні 2014 році після практично річної високо оціненої критиками роботи з колективом став художнім керівником «I, CULTURE Orchestra» (ICO)
Із 2016 року Кирило Карабиць став новим музичним директором і шеф-диригентом Німецького національного театру і Державної капели у німецькому місті Ваймар.

« «Мій перший концерт-відкриття як головного диригента і музичного директора Німецького національного театру і Державної капели почнеться з симфонічної поеми Ліста, який проживав у Ваймарі, “Мазепа”. Цим я хочу зробити акцент на українській темі, котра точно буде в моїх майбутніх програмах. … Культурна політика має бути на першому плані. Культура нас робить українцями, не політика. … Інвестувати треба саме в культуру.»[1] »

Оркестри

Кирило Карабиць на концерті у Львівській опері, 30 червня 2015

Постановник

у сезоні 2007/2008 — постановки в оперних театрах Женеви, Страсбургу, Нансі (Франція).

у 2008 році — постановка опери «Євгеній Онєгін» на Глайндборнському фестивалі (Англія) за участю Лондонського Філармонічного Оркестру.

Відзнаки

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.