RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине отсутствует реестр граждан с бесплатными 2 га земли
  • ЕС говорит Украине прямым текстом: знай своё место, землеройка
  • Вместо $10 заплатят $3000 - Gilead нагреет руки на пациентах с Covid-19

Рекламуйте Україну в поїздах! - А.Романова

viktor trigub 02 апреля 2019, 18:01
690

Постійно з поїздами… Здебільшого Інтерсіті.

Там у всіх вагонах екрани. Всю дорогу зазвичай крутять котиків/хом’ячків/Гаваї (або інші острови)/незвичайний манікюр/кумедні відео тощо..

Вчора разом зі мною їхало пів-вагону німецьких спостерігачів, які вперше в Україні. Було би круто, аби вони всю дорогу дивилися на екрані не красу Гаваїв, а красу різних українських місць.

У мене пропозиція до Євген Кравцов, Александр Красноштан запустити промо-роліки українських туристичних регіонів. Це збільшить туристичну привабливість українських дестинацій.

Я беру на себе збір, а якщо треба – виготовлення відповідних роликів по заданим критеріям.

Анна Романова, народний депутат України

Цікава дискусія розгорнулася в ФБ:

Alexandr Krasnoshtan Ця робота вже запущена. Ми отримали відповідні доручення Мінекономрозвитку.

Анна Романова Александр Красноштан а коли очікувати на результат? Плюс наскільки я знаю МЕРТ, на виділені Верховною Радою кошти (за ініціативою нашого комітету) відзняли ЗАГАЛЬНИЙ промо-ролік про Україну, який доцільно запускати на міжнародних напрямках. А на внутрішніх напрямках – хочеться більшої конретики, щоби була Полтава, Харків, Рівне, Чернігів, Суми, Хмельницький, Вінниця, Слов’янськ, Тернопіль, Житомир, Коростень… – міста, які ще тільки починають туристичний шлях і їм потрібна більша промоція!

Alexandr Krasnoshtan Anna Romanova ми готові. Чекаємо звернннь міст і відповідні матеріали. Звісно, це не безмежно – ми маємо ліміти по часу. Але важливість заходу розуміємо і робитимемо по максимуму.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.