RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Политолог проанализировал эфир Зеленского со сторонниками и противниками
  • Существенного снижения тарифов на газ не будет – Гончарук
  • Путинские наемники захватили тело украинского бойца

Наші пані починають рік з нових програм

viktor trigub 23 января 2019, 21:57
599

22 січня в Укрінформі вібувся брифінг з нагоди відкриття Програми із розвитку жіночого партнерства та демократичного лідерства Україна – США.

Мета програми вивчення практичного досвіду американських жінок – лідерок, що приймають участь у формуванні публічної політики і етики державного управління.

Програму розроблено для підсилення компетенцій українських жінок-лідерок, яких залучено до прийняття рішень на державному та місцевому рівні із числа представниць органів державного та місцевого самоврядування, бізнесу та громадського сектору, які бажають отримати нові, сучасні практичні знання та вдосконалити свої лідерські навички у сфері аналізу та формування публічної політики і етики державного управління.

Результатом проекту стане підготовка учасницями власних проектів із реалізації публічної політики в Україні.

Спів-авторка та координаторка програми Лариса Вербицька дала чіткі інструкції як потрапити на програму:

  1. Поділяти цінності:

Відкритість – підтримувати і ставитися з розумінням до всього різноманіття думок, поглядів і підходів членкінь делегації

Розвиток – обмінюватися отриманою інформацією, знаннями, думками та ідеями. Постійно вчитися і рости над собою в своїй діяльності.

Відкритий код співпраці всередині делегації – всі контакти, інформація, зв’язки, які напрацьовані протягом поїздки, є доступними для всіх учасниць і можуть бути використані для розвитку проектів

Лідерство – брати особисту відповідальність за те, що відбувається під час підготовки та протягом поїздки, об’єднувати зусилля для отримання сінергитичного ефекту.

  1. Надати CV та 2 рекоменації від колег, партнерів, керівників.
  1. Бути готовою згенерувати ресурс на покриття витрат – власноруч, через фандрейзінг, спонсорів, партнерів.

«Ми працюємо з лідерками. І перший польовий іспит – поставити ціль і досягнути результат!»

  1. Зареєструватися на програму до 25 січня 2019 року.

Світлана Саламатова, перша в історії України номінантка, яка одразу потрапила до ТОР50 YWCA Women of Distinction Awards, співавторка програми, розповіла що на учасниць чекає протягом 9 днів у місті Вашингтон (США) з 19 по 29 березня 2019 року:

Програма можлива завдяки партнерству Ініціативи Українські жінки в ООН з ICA Ukraine, U.S.-Ukraine Foundation, Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США та Ротарі клуб “Київ-Сіті” / Rotary Club Kyiv-City ICA International

Сторінка – http://Українки для світу//UA Women 2 the World

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.