RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Зеленский пригрозил, что олигархов ждет судьба Медведчука
  • Зеленский предложил Румунии подписать декларацию о европерспективе Украины
  • Приложение «Действуй дома» - Украинцев попросили не фотографировать свои части тела

Подвиг Джека Ма: Україна отримає мільйон експрес-тестів!

viktor trigub 18 марта 2020, 10:58
884

Китайці – древня і мудра нація.

Вони дуже уважно відстежують якісь церемоніальні моменти, реальне до них ставлення. І діють відповідно.

Особливо, впливові і успішні китайці. Такі як легендарний Джек Ма.

Джек Ма (Ма Юнь) — китайський підприємець, засновник і голова ради директорів компанії Alibaba Group. Перший бізнесмен з материкового Китаю, чиє фото було опубліковано на обкладинці журналу Forbes. Найбагатша людина Китаю та 19-а найбагатша у світі. ($42,9 млрд на листопад 2019).

За ініціативи ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка, Київського економічного форуму, а також за підтримки Президента України Володимира Зеленського кілька місяців тому відбувся офіційний візит до України Джека Ма. Значну роль в організації візиту відіграли китайські партнери НМАУ ім. П. І. Чайковського – компанія “Чжецзян Юнчанледі Ко. лтд.” на чолі з Чжао Юнцянь.

Джек Ма побував у Харкові і Києві. Виступив перед студентами, зустрівся з керівниками держави, бізнесом…

Його дуже тепло зустрічали, щиро захоплювалися досягненнями, гарно згадували у пресі…

Особливе враження на китайського мільярдера справила зустріч з делегацією Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського на чолі з ректором Максимом Тимошенком.

Джек Ма отримав диплом і звання “Почесний професор Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського”!

За кілька місяців, в Китаї почалася трагічна епідемія коронавірусу.

Як не дивно, першими відреагували українські друзі Джека Ма. Підприємці і колектив НМАУ оперативно зібрали і відправили до Китаю необхідну гуманітарну допомогу, отримавши багато подяк від представників регіональної влади.

А викладач Музичної академії, Герой України Мирослав Скорик, написав неймовірний музичний твір “Я з тобою!” – морально підтримав боротьбу китайського народу під час епідемії.

Кліп з піснею “Я з тобою!”, розміщений на провідних сайтах Китаю, за кілька годин зібрав більше 2 мільйонів переглядів, що стало абсолютним рекордом для української класичної музики і КНР!

На жаль, епідемія коронавірусу, яку майже подолав Китай, швидко сягнула Європи… Дійшла і до України.

Почесний професор Національної музичної академії України Джек Ма миттєво зреагував, розуміючи, що на цей момент конче необхідно.

Вже в цю суботу (21 березня) Україна очікує прибуття 1000 000 швидких експрес-тестів на коронавірус, загальною вартістю 80 мільйонів доларів,про це заявив Президент України Володимир Зеленський!
Така неоціненна та дуже необхідна і вчасна допомога відбувається завдяки власнику кампанії Alibaba – пану Джеку Ма.

-Людина, Вчитель, філантроп, мільярдер, Почесний професор Національної музичної академії України ім.П.І.Чайковського!!! Ми пишаємося, що Джек Ма – наш Почесний професор, не залишився осторонь та допомагає Україні в лиху годину! Віват Україна! Віват Джек Ма! Віват Академія! – написав у соцмережах ректор НМАУ Максим Тимошенко.

Така осмислена допомога Джека Ма дійсно неоціненна! Адже, завдяки експрес-тестам лікарям не доведеться тижнями очікувати результатів аналізів, є можливість оперативно виявляти і ізолювати дійсно хворих, розпочавши осмислене лікування.

-Вважаю, що великий друг України Джек Ма у цей непростий для нашої нації час, здійснив справжній подвиг, поставивши експрес-тести. Це дозволить врятувати тисячі життів і подолати епідемію! – заявив ректор НМАУ Максим Тимошенко, – Академія буде просити Президента України про нагородження Джека Ма високою державною відзнакою!

В Україні напружена ситуація. Припинене міжнародне авіаційне сполучення, зупинилася залізниця, метро. Введено жорсткий карантин.

Люди пригнічені і налякані.

Але, є і позитивні, навіть героїчні епізоди, які мають консолідувати націю, дати надію.

Джеку Ма слова щирої подяки!

Все буде добре!

Україна переможе!

Віктор Тригуб, сайт Музика України

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.